Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu (Mielec, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 302 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308637

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Żeromskiego 22

1.4.2.)Miejscowość

Mielec

1.4.3.)Kod pocztowy

39-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

177800146

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.mielec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.mielec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412534

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

S 26/2025 nr 80928-2025

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Grupie 24 jest sprzedaż i dostawa jałowych suszków i
pasków neurochirurgicznych dla potrzeb delikatnej chirurgii śródczaszkowej i kręgosłupowej,
w tym: L.p. Asortyment J.m. Ilość 1 Tamponik neurochir. op. 200szt. 7mm x 7mm op 3 2
Tamponik neurochir. op. 200szt. 13mm x 13mm op 4 3 Tamponik neurochir. op. 200szt. 19mm
x 19mm op 4 4 Tamponik neurochir. op. 200szt. 13mm x 25mm op 6 5 Tamponik neurochir.
op 200szt. 13mm x 38mm op 3 6 Tamponik neurochir. op 200szt. 13mm x 76mm op 3 7
Tamponik neurochir. op 200szt. 13mm x 152mm - paski waty op 1 8 Tamponik neurochir. op
200szt. 19mm x 152mm - paski waty op 6 Sterylne, jednorazowe waciki i paski neurochirurgiczne, wykonane z miękkiego, elastycznego, sprasowanego, sztucznego
jedwabiu, absorpcyjne, odporne na strzępienie i rozciąganie zarówno w stanie wilgotnym jak i
suchym, w kolorze zielonym, pakowane w przejrzystej sterylnej kopercie ze znacznikiem RTG, z kartą weryfikacji.

3.9.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33141118-0 - Waciki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-06-05 do 2026-08-05

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Medicus Sp. z o.o. S.K.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6462875090

4.3.3.)Ulica

ul. Browarowa 21

4.3.4.)Miejscowość

Tychy

4.3.5.)Kod pocztowy

43-100

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

10605,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

Dz.U.S.: 126/2025 435822-2025

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Niewykorzystanie wartości umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Na podstawie prawa opcji przedłużono umowę do dnia 05.08.2026r., nie dłużej niż do wykorzystania wartości Umowy.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

6870,96 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 302 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 454 zł975 696 zł
Rozstęp międzykwartylowy
744 242 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 454 zł
Mediana
574 302 zł
Górny kwartyl
975 696 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mielec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.