Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 894 309 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 894 309 zł – 2 725 680 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ulic: Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8 Marca w Nisku

Zamawiający Gmina Nisko (Nisko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ulic: Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNO DROGOWEGO M-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 1 894 309 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina NiskoNisko, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 894 309 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNO DROGOWEGO M-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Nisko), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 894 309,45 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 894 309,45 zł do 2 725 680,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409442

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Wolności 14

1.5.2.)Miejscowość

Nisko

1.5.3.)Kod pocztowy

37-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@nisko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.nisko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-073cc9a8-9f21-4e98-a79c-e5e1b01900c2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ulic: Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8 Marca w Nisku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-073cc9a8-9f21-4e98-a79c-e5e1b01900c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412375

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029011/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ul. Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8 Marca w Nisku.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 w ramach projektu nr FEPK.02.05-IZ.00-0005/25, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.02 Energia i środowisko, działanie 02.05 Adaptacja do zmian klimatu”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336010

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Zagospodarowanie wód opadowych z rejonu ulic: Kwiatkowskiego, Targowej i części ul. 8 Marca w Nisku. Zamówienie obejmuje: 1) budowę sieci kanalizacji deszczowej z rur PP SN8 o średnicy D150, D250, D300 i D400, łącznie o długości 740,4m wraz z dwoma układami skrzynek (łącznie 2 365 szt.) rozsączających wody deszczowe i trzema separatorami lamelowymi substancji ropopochodnych z osadnikami, 2) przebudowę istniejących sieci i przyłączy wody oraz istniejących przyłączy kanalizacji sanitarnej w miejscach kolizji z kanalizacją deszczową, skorygowanie wysokościowe kabli energetycznych w miejscach kolizji z kanalizacją deszczową, 3) wykonanie rabat z roślinnością ozdobną oraz systemu nawadniającego wykorzystującego zgromadzone wody opadowe. 2. Wymagania dot. organizacji placu budowy: Zamawiający dopuszcza wyłączenie z ruchu ogólnodostępnego odcinków dróg gminnych, przy zapewnieniu dojazdu do przyległych nieruchomości dla mieszkańców oraz służb i straży. Wraz z wyłączeniem z ruchu odcinka drogi możliwe jest prowadzenie prac na terenie placu targowego max. do 50% jego powierzchni. Pozostałe 50% powierzchni placu wraz z zapewnieniem dojazdu musi zapewnić możliwość funkcjonowania w każdą środę placu targowego. Na w/w okoliczność Wykonawca zobowiązany jest do opracowania projektu czasowej organizacji ruchu, uwzględniającego poszczególne odcinki robót oraz oznakowanie obowiązujące w dni handlu na terenie placu targowego. 3. Szczegółowy zakres przedsięwzięcia określa Załącznik nr 9 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1894309,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2725680,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1894309,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNO DROGOWEGO M-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386363002

7.3.3)Ulica

ul. Szklarniowa14

7.3.4)Miejscowość

Nisko

7.3.5)Kod pocztowy

37-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1894309,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
335 657 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 437 zł1 013 186 zł
Rozstęp międzykwartylowy
768 749 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 437 zł
Mediana
335 657 zł
Górny kwartyl
1 013 186 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 894 309 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNO DROGOWEGO M-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Nisko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.