Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9 990 984 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa i remonty dróg zarządzanych przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa oraz terenów należących do Gminy Miejskiej Kraków w zakresie infrastruktury drogowej z podziałem na 4 obszary utrzymaniowe Obszar 1

Zamawiający Zarząd Dróg Miasta Krakowa (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa i remonty dróg zarządzanych przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa oraz terenów…”, wybierając ofertę wykonawcy R.D.M. Śródmieście Sp. z o. o. Wartość umowy: 9 990 984 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg Miasta KrakowaKraków, Małopolskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
9 990 984 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy R.D.M. Śródmieście Sp. z o. o. (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 990 983,73 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail