Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja krytycznej infrastruktury informatycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z usługami wdrożeniowymi i utrzymaniem.

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja krytycznej infrastruktury informatycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000290096

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

pl. Ludwika Hirszfelda 12

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

53-413

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@dcopih.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dcopih.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d5afbc5-ed27-40b0-a5a6-33e20d471904

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412273

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

768714-2025

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Onkologiczne Specjalistyczne Centrum Medycyny Cyfrowej (OnkoSCMC) realizowanego w ramach Umowy zawartej z Agencją Badań Medycznych, nr 2023/ABM/02/00010-00 o dofinansowanie Projektu na tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja krytycznej infrastruktury informatycznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wraz z usługami wdrożeniowymi i utrzymaniem.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa modernizacji środowiska Oracle

3.9.)Główny kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

RSP Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

592663,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

187833-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

592663,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-5Usługi informatyczne: konsultacyjne…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.