Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

Zamawiający Gmina Radzionków (Radzionków, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadzionkówRadzionków, Śląskie (powiat Tarnogórski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADZIONKÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258807

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Męczenników Oświęcimia 42

1.4.2.)Miejscowość

Radzionków

1.4.3.)Kod pocztowy

41-922

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

323887106

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@radzionkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radzionkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d7454be6-e057-4827-ad69-aefe4687516f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412259

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00506569

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia dla części 4 – „Zakup i dostawa sprzętu technicznego ”jest zakup i dostawa sprzętu technicznego, obejmującego zakup i dostawę

1.1. osuszaczy (3 sztuki); 1.2. reflektorów przenośnych wraz ze statywami (4 sztuki); 1.3. kanistrów na paliwo (3 sztuki). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1D do SWZ (OPZ dla części 4).

3.9.)Główny kod CPV

42113161-0 - Osuszacze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44619000-2 - Inne pojemniki

31527000-6 - Reflektory punktowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6452544977

4.3.3.)Ulica

ul. Kużaja 17

4.3.4.)Miejscowość

Radzionków

4.3.5.)Kod pocztowy

41-922

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18387,27 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00104426/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

18387,27 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radzionków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radzionków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42113161-0 (Osuszacze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.