Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
411 435 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 23 października 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 411 435 zł – 847 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji na wykonane prace w stosunku do minimalnego wymaganego 3 letni40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej

Zamawiający Gmina Lipnica Wielka (Lipnica Wielka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 1 w…”, wybierając ofertę wykonawcy RS INVESTMENT LTD Sp. z o. o. Wartość umowy: 411 435 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina Lipnica WielkaLipnica Wielka, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
411 435 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RS INVESTMENT LTD Sp. z o. o. (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 411 435,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 411 435,00 zł do 847 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lipnica Wielka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892357

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lipnica Wielka 518

1.5.2.)Miejscowość

Lipnica Wielka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-483

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

0048182634595

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lipnicawielka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lipnicawielka.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_lipnicawielka

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-84ba4b70-d9a3-48f4-8815-03dcc8ecd958

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412005

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049213/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-ORLIK 2012" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00308762

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

396660,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
Remont kompleksu sportowego „Moje Boisko-ORLIK2012” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lipnicy Wielkiej realizacja w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko-Orlik 2012” – edycja 2025”.
W ramach zadania wykonane zostaną:
1. Boisko piłkarskie - Remont piłkochwytów
2. Boisko piłkarskie - Wymiana bramek
3. Boisko piłkarskie - Remont nawierzchni
4. Boisko wielofunkcyjne - wymiana stojaków do siatkówki.

4.5.3.)Główny kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

411435,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

847000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

411435,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RS INVESTMENT LTD Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8982280027

7.3.3)Ulica

ul. Rydygiera 16

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-249

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

411435,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45236119-7Naprawa boisk sportowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lipnica Wielka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipnica Wielka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 411 435 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45236119-7 (Naprawa boisk sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RS INVESTMENT LTD Sp. z o. o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.