Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 28.08.2026r. godz. 10:00 nie wpłynęły żadne oferty, w związku z czym Zamawiający zobowiązany jest unieważnić postępowanie

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z utwardzeniem terenu na terenie gminy Kijewo Królewskie

Zamawiający Gmina Kijewo Królewskie (Kijewo Królewskie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z utwardzeniem terenu na terenie gminy Kijewo…”.

Zamawiający: Gmina Kijewo KrólewskieKijewo Królewskie, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 28.08.2026r. godz. 10:00 nie wpłynęły żadne oferty, w związku z czym Zamawiający zobowiązany jest unieważnić postępowanie. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Toruńska 2

1.5.2.)Miejscowość

Kijewo Królewskie

1.5.3.)Kod pocztowy

86-253

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@kijewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kijewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-419e30c4-eeca-4d11-847e-ca4ac7645f59

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z utwardzeniem terenu na terenie gminy Kijewo Królewskie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-419e30c4-eeca-4d11-847e-ca4ac7645f59

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411941

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045785/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z utwardzeniem terenu na terenie gminy Kijewo Królewskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388592

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIFZ.271.1.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku magazynowego wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr 172/8 obręb Brzozowo, gmina Kijewo Królewskie, zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Opisem Przedmiotu Zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
2.1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę parterowego budynku magazynowego wykonanego w technologii konstrukcji stalowej, o rzucie na planie kwadratu. Budynek posiada dach płaski o nachyleniu połaci 6°, pokryty płytą warstwową. Elewację stanowią płyty warstwowe w kolorystyce szarości (antracyt), z zastosowaniem nie więcej niż dwóch odcieni. Stolarka okienna i bramy przewidziane są w kolorze antracytowym lub brązowym.
2.2. Podstawowe parametry projektowanego obiektu:
- kubatura – 430,00 m³;
- powierzchnia zabudowy – 100,00 m²;
- powierzchnia użytkowa – 96,04 m²;
- wysokość budynku – 4,73 m;
- wymiary budynku – 10,00 m / 10,00 m;
- liczba kondygnacji – 1;
2.3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
- wykonanie wewnętrznej linii zasilającej (WLZ);
- wykonanie ogrodzenia terenu;
- wykonanie nawierzchni utwardzonych wraz z obrzeżami;
- wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego;
- wykonanie budynku magazynowego o konstrukcji stalowej wraz z obudową ścian i dachu;
- wykonanie stolarki budowlanej;
- wykonanie obróbek blacharskich oraz systemu odprowadzenia wód opadowych;
- wykonanie robót towarzyszących i wykończeniowych niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia;
- wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wraz z przekazaniem jej Zamawiającemu;
- wykonanie wszelkich robót przygotowawczych, zabezpieczających, porządkowych i odtworzeniowych niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy;
- przekazanie kompletnej dokumentacji odbiorowej, w tym dokumentów potwierdzających dopuszczenie zastosowanych wyrobów do stosowania, deklaracji właściwości użytkowych, kart gwarancyjnych, instrukcji użytkowania, protokołów badań i pomiarów oraz pozostałych dokumentów wymaganych przepisami prawa;
- wykonanie wszystkich czynności niezbędnych do skutecznego zakończenia procesu budowlanego zgodnie z przepisami ustawy – Prawo budowlane, w tym przygotowanie kompletnej dokumentacji oraz dokumentów wymaganych do dokonania zawiadomienia o zakończeniu budowy albo uzyskania pozwolenia na użytkowanie, jeżeli jest ono wymagane przepisami prawa.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
3.1. Dokumentacja projektowa, w tym:
- Projekt techniczny,
- Projekt zagospodarowania działki,
- Projekt architektoniczno – budowlany.
3.2. Przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45421131-1 - Instalowanie drzwi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień
28.08.2026r. godz. 10:00 nie wpłynęły żadne oferty, w związku z czym Zamawiający zobowiązany jest unieważnić
postępowanie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kijewo Królewskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kijewo Królewskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.