Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
329 825 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 329 825 zł – 461 250 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kortu do gry w padla na działce nr ewid. 65 obręb Wiewiórów

Zamawiający Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka” (Lgota Wielka, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kortu do gry w padla na działce nr ewid. 65 obręb Wiewiórów”, wybierając ofertę wykonawcy RPK GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 329 825 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
329 825 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RPK GROUP Sp. z o.o. (Piaseczno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 329 824,50 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 329 824,50 zł do 461 250,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka”

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 361847509

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wiewiórów 50a

1.5.2.)Miejscowość

Lgota Wielka

1.5.3.)Kod pocztowy

97-565

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

karolina.molka@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

brak.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a5e9873-8b9c-4336-ad1b-3694f267706a

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka”

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa kortu do gry w padla na działce nr ewid. 65 obręb Wiewiórów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a5e9873-8b9c-4336-ad1b-3694f267706a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411908

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

POPRAWA DOSTĘPU DO MAŁEJ INFRASTRUKTURY PUBLICZNEJ w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez LGD „Kraina Wielkiego Łuku Warty” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00350335

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

359967,79 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kortu do gry w padla zlokalizowanego przy budynku świetlicy wiejskiej, na działce nr 65, obręb 0008 Wiewiórów, gmina Lgota Wielka.
W zakres prac wchodzą:
1) roboty przygotowawcze:
- zabezpieczenie terenu budowy przed osobami postronnymi,
- wykonanie demontaży istniejącego wyposażenia terenu,
- uporządkowanie terenu z nieczystości,
2) roboty budowlane (ziemne) - makroniwelacja terenu oraz inne niezbędne prace ziemne potrzebne na wykonanie całości zamierzenia budowlanego,
3) roboty budowlane (konstrukcyjne i montażowe):
- budowa płyty kortu do gry w padla z nawierzchni z trawy sztucznej (pełnowymiarowe pole o wymiarach 10,0 x 20,0m).
- budowa opaski technologicznej o nawierzchni z kostki brukowej wokół płyty kortu,
- budowa ogrodzenia boiska,
4) dostawa wyposażenia - wyposażenie pola kortu do gry w padla (Słupki do mocowania siatki do padla – 1 kpl, Tuleje montażowe słupków do padla – 2 szt, Siatka do padla - 1 kpl, Dekle maskujące tuleje wraz z ramą - 1 kpl.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa, STWiOR, przedmiar robót - załącznik nr 7 do SWZ.
W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami Dokumentacji projektowej oraz niniejszej SWZ (w szczególności projektowanych postanowień umowy) przyjmuje się, że pierwszeństwo mają zapisy SWZ.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowi podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
2. Zamawiający wymaga by czynności w zakresie wykonania robót branży konstrukcyjno – budowlanej wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę, Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy (t.j.: Dz. U. z 2025r. poz. 277 ze zm.). Osoby wymienione w zdaniu pierwszym nie mogą wykonywać żadnych czynności na Terenie budowy bez zatrudnienia w ramach stosunku pracy u Wykonawcy, Podwykonawców robót lub usług. Wymaganie to nie dotyczy kierownika budowy, kierowników robót, dostawców materiałów na budowę, osób wykonujących usługi sprzętowe i transportowe, o ile czynności te nie stanowią stosunku pracy na gruncie przepisów Kodeksu pracy (np. samozatrudnienie). Wykonawca, Podwykonawcy i dalsi Podwykonawcy uwzględnią w umowach zawieranych w związku z wykonaniem niniejszej umowy koszty pracy, których wartość nie może być niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002r., o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j.: Dz. U. 2024r. poz. 1773).
3. Przed rozpoczęciem robót Wykonawca zobowiązany jest oznakować teren budowy (tablice informacyjne, ostrzegawcze) oraz powiadomić właścicieli działek sąsiednich i ewentualne osoby przebywające na działkach sąsiednich o prowadzonych robotach.
4. Prace uzupełniające wymagane przez Zamawiającego - wykonanie dokumentacji powykonawczej w języku polskim (oprawionej w segregatory ze szczegółowym spisem treści) zawierającej co najmniej:
a) oryginał/kserokopię wewnętrznego dziennika budowy,
b) oryginał pisemnego oświadczenia Kierownika Budowy:
• o wykonaniu robót zgodnie z projektem budowlanym oraz ustawą Prawo budowlane,
• o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy, a także dróg, ulic, sąsiednich nieruchomości, budynków i/lub lokali,
• o odpowiednim zagospodarowaniu terenów przyległych do budowy umożliwiającym właściwą eksploatację wybudowanego obiektu.
c) zestawienie wbudowanych materiałów wraz z dokumentami potwierdzającymi dopuszczenie ich do stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
d) oryginał/kopię dokumentacji projektowej powykonawczej - podpisanej przez Kierownika Budowy/Kierowników Robót,
e) wykaz zmian istotnych (jeżeli miały miejsce) z załącznikiem graficznym, podpisany przez Kierownika Budowy, Kierownika Robót odpowiedniego do charakterystyki branży, której dotyczy zmiana, Inspektora Nadzoru, Projektanta, wraz z dokumentami potwierdzającymi prawidłową legalizację tych zmian,
f) protokoły z badań wykonanych w trakcie realizacji prac budowlanych,
g) wersję elektroniczną dokumentów odbiorowych oraz dokumentacji powykonawczej na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.
5. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ, w szczególności w Dokumentacji projektowej przedmiot zamówienia został opisany przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą słowa „lub równoważne”.
Zamawiający wskazuje, że obowiązek zgłoszenia w ofercie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w opisie przedmiotu zamówienia i wykazania równoważności leży po stronie wykonawcy. Zamawiający wymaga, aby wykonawca przedstawił już w jego ofercie dowody równoważności w sposób określony w art. 101 ust. 5 i 6 Pzp.
Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych.
Zamawiający nie dokonał opisu przedmiotu zamówienia w sposób wskazany w art. 99 ust. 5 i 6 Pzp.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

329824,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

461250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

329824,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RPK GROUP Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 1231499721

7.3.3)Ulica

Kineskopowa 1/E

7.3.4)Miejscowość

Piaseczno

7.3.5)Kod pocztowy

05-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

329824,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Stokrotka” prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lgota Wielka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 329 825 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RPK GROUP Sp. z o.o. (Piaseczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.