Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
290 614 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Płyny infuzyjne nr 1-zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 2 do SWZ w zakresie Części Nr 1
    Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl
    Wartość umowy
    281 011 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Płyny infuzyjne nr 2-zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 2 do SWZ w zakresie Części Nr 2
    Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy Tomyśl
    Wartość umowy
    9603 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z dostawą płynów do infuzji oraz irygacji dla NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu sp. z o.o.

Zamawiający Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o. (Lubań, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą płynów do infuzji oraz irygacji dla NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w…”, wybierając ofertę wykonawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 290 614 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
290 614 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Aesculap Chifa Sp. z o.o. za łącznie 290 613,96 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail