Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
200 244 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie remontu placu spacerowego przy pawilonie B, polegający na demontażu konstrukcji stalowej, rozbiórki elementów konstrukcji betonowych, oraz wykonanie nowej konstrukcji betonowej oraz konstrukcji z
    Wartość umowy
    72 447 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    127 797 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%Cena Wzór: cena najniższa ---------------------- x 60 pkt cena danej oferty Sposób oceny:
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont zabezpieczeń techniczno-ochronnych w Areszcie Śledczym w Sosnowcu

Zamawiający Areszt Śledczy w Sosnowcu (Sosnowiec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont zabezpieczeń techniczno-ochronnych w Areszcie Śledczym w Sosnowcu”, wybierając ofertę wykonawcy DSC System sp. z o.o. Łączna wartość umów: 200 244 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Areszt Śledczy w SosnowcuSosnowiec, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
200 244 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma DSC System sp. z o.o za łącznie 200 244,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail