Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa opatrunków

Zamawiający UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa opatrunków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 302 zł
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

28 wpisów
  1. Ogłoszenie

    02 czerwca 2023

    Termin ofert: 16 czerwca 2023 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    29 sierpnia 2023

    1 oferta7 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    04 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    04 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    04 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    04 września 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowyBieżące

    28 sierpnia 2026

  17. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    28 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001406394

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

J. Waszyngtona 17

1.4.2.)Miejscowość

Białystok

1.4.3.)Kod pocztowy

15-274

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@udsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.udsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-69126682-fec1-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411504

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00244725

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa opatrunków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 7 do swz.

3.9.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33141113-4 - Bandaże

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

542-25-88-828

4.3.3.)Ulica

Okopowa 58/72 (piętro 15)

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-042

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

5783,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00371092/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5783,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 302 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 454 zł975 696 zł
Rozstęp międzykwartylowy
744 242 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 454 zł
Mediana
574 302 zł
Górny kwartyl
975 696 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.