Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu

Zamawiający Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020656009

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubińska 53

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-623

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

+48 71 73 88 200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spartan.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spartan.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spartan.logintrade.net/zapytania_email,237718,bce7d0bb6f475c3b213bd055a2ea65e6.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


sport i rekreacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75df9878-9faf-48c5-81f2-05ab452005e4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411353

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00384987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/16/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

650000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pod nazwą: „Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu”


Opis przedmiotu zamówienia stanowi Projekt wykonany przez ASPA Pracownię Architektoniczną 2 Spółka z o.o. ul. Zielonego Dębu 6, 51-621 Wrocław.


Zakres robót budowlanych, w szczególności:

1. Tor speedrowerowy
- tor zgodny z aktualnym regulaminem PFKS (rok 2026),
- długość toru mierzona w osi toru: 96 m
- szerokość toru na prostych i łukach: 6 m
- dwa łuki połączone prostymi równoległymi
- krawędzie toru wyznaczone krawężnikami zgodnie z projektem, z materiałów niestwarzających zagrożenia,
- szerokość buforu między torem a dojściem pieszym: 0,5 m
- pochylenie poprzeczne jednostronne o wartości zmiennej w przedziale 2-25%

2. Nawierzchnia toru
- nawierzchnia (poza polem startowym) z mączki ceglanej, zgodnie z projektem
- grubość warstwy nawierzchni: 15 cm
- nawierzchnia jednorodna, niesypka, nieśliska, niegrząska, bez ostrych i niebezpiecznych elementów; granulacja nie może przekraczać 6 mm,
- odporność na deformacje podczas użytkowania (brak kolein, wyrw, dziur),
- oznakowanie toru i linii – trwałe lub łatwo odnawialne, w kolorze kontrastowym.

3. Podbudowa toru
Warstwy podbudowy (od góry, po zagęszczeniu):
- destrukt betonowy czysty, stabilizowany mechanicznie, 5 cm
- destrukt betonowy czysty, stabilizowany mechanicznie, 10 cm
- warstwa wyrównawcza: piasek, 15 cm

+ Urządzenie startowe, ogrodzenie toru, park maszyn

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.