Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
164 000 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 164 000 zł – 180 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia10%Okres gwarancji i rękojmi10%Pojemność użytkowa systemu regałów20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

TP-24/26 Dostawa systemu regałów archiwalnych przeznaczonych do przechowywania dokumentacji

Zamawiający Zachodniopomorskie Centrum Onkologii (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „TP-24/26 Dostawa systemu regałów archiwalnych przeznaczonych do przechowywania…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe ROL-MOT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cena wybranej oferty: 164 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zachodniopomorskie Centrum OnkologiiSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
164 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 07:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe ROL-MOT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Ciepielów).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 164 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 164 000,00 zł do 180 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000817391

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strzałowska 22

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

71-730

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

in.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szpital@onkologia.szczecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://onkologia.szczecin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1347132

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

TP-24/26 Dostawa systemu regałów archiwalnych przeznaczonych do
przechowywania dokumentacji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab425b07-0ebd-435d-8b90-3f8a8b826779

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411322

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353761

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP- 24/26 Dostawa systemu regałów archiwalnych przeznaczonych do przechowywania dokumentacji

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa systemu regałów archiwalnych przeznaczonych do
przechowywania dokumentacji

4.5.3.)Główny kod CPV

39131100-0 - Regały archiwalne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

164000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

180000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

164000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe ROL-MOT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8110004457

7.3.3)Ulica

Czachowskiego 29

7.3.4)Miejscowość

Ciepielów,

7.3.5)Kod pocztowy

27-310

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

201720 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 164 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39131100-0 (Regały archiwalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe ROL-MOT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Ciepielów,). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.