Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 350 569 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę. Odrzucono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01751157500108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mińska 25

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-808

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatwarszawa@gddkia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych,
model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP,
z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5652ac55-3aeb-4b24-9c96-18801633ac77

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411310

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00114622/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366829

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OWA.D-3.2421.27.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych samochodów ciężarowych, model nadwozia terenowy, wersja nadwozia PICK-UP, z
podwójną kabiną i zabudowaną przestrzenią bagażową

4.5.3.)Główny kod CPV

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34100000-8Pojazdy silnikowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 569 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 168 zł544 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 547 zł
Źródło próbki
CPV 34100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 168 zł
Mediana
350 569 zł
Górny kwartyl
544 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34100000-8 (Pojazdy silnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.