Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Nabywanie biletów miesięcznych w celu zapewnienia przewozu dzieci/uczniów/seniorów do i z placówek tj. szkół/przedszkoli/dziennego domu seniora na terenie gminy Grunwald

Zamawiający Gmina Grunwald (Gierzwałd, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Nabywanie biletów miesięcznych w celu zapewnienia przewozu dzieci/uczniów/seniorów do i z…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrunwaldGierzwałd, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ostródzki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRUNWALD

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Grunwald

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510743232

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

33

1.4.2.)Miejscowość

Gierzwałd

1.4.3.)Kod pocztowy

14-107

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminagrunwald.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminagrunwald.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411256

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00410581

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.1.Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT) Przed zmianą

43333,33 Po zmianie: 319715,64

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VI - OFERTY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.2.Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem Przed zmianą

54153,00 Po zmianie: 364140,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.3.Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem Przed zmianą

54153,00 Po zmianie: 364140,00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.4.Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą

54153,00 Po zmianie: 364140,00

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą

54153,00 Po zmianie: 364140,00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grunwald prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gierzwałd.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.