Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
178 128 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    "POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA· Kalisz
    Wartość umowy
    136 188 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Jaja Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość 1. 2. 3. 4. 1. Jaja kurze szt. 67700 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - w
    MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO· Kraków
    Wartość umowy
    41 940 zł
    3 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej (Bochnia, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 178 128 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
178 128 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: "POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA (część 1); MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 178 127,79 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304349

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 31

1.5.2.)Miejscowość

Bochnia

1.5.3.)Kod pocztowy

32-700

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.5.8.)Numer faksu

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital-bochnia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccdbefa6-ecb8-48ad-8168-87d1bff9643b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów żywnościowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ccdbefa6-ecb8-48ad-8168-87d1bff9643b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411253

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045862/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Dostawa artkułów żywnościowych - jaja; kleiki, kaszki, zupki; artykuły suche; woda

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323738

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ-271-1-53/TP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

260445,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 - Artykuły spożywcze
Lp. Przedmiot zamówienia J.m Wielkość opakowania oczekiwana przez Zamawiającego
1. 2. 3. 4.
1. Bazylia op. 10g 10
2. Biszkopty op. 120g 120
3. Groszek ptysiowy op. 200g 200
4. Przyprawa do dań z fasoli op. 20 g 20
5. Przyprawa do ryb op. 20 g 20
6. Bita śmietana op. 60 g 60
7. Mąka razowa op. 1000 g 1000
8. Papryka czerwona mielona ostra op. 20 g 20
9. Gałka muszkatołowa op. 20 g 20
10. Tymianek op. 10 g 10
11. Kasza pęczak op. 1000 g 1000
12. Imbir op. 20 g 20
13. Słonecznik łuskany op. 100 g 100
14. Sezam op. 100 g 100
15. Żelatyna op. 50 g 50
16. Cukier wanilinowy op. 1000 g 1000
17. Soda oczyszczona op. 1000 g 1000
18. Ksylitol op. 250 g 250
19. Curry op. 20 g 20
20. Fasola czerwona w puszce op. 400 g 400
21. Rodzynki op. 100 g 100
22. Kurkuma op. 20 g 20
23. Czosnek granulowany op. 1000 g 1000
24. Budyń bez cukru op. 1kg 1000
25. Wafle ryżowe naturalne op. 130 g 130
26. Budyń z cukrem op. 60g 60
27. Chrupki kukurydziane bez dodatków op. 80g 80
28. Ciastko biszkoptowe, op. 30 g 30
29. Chrzan tarty op. 290g 290
30. Cukier op. 1kg 1000
31. Cukier puder op. 500 g 500
32. Cynamon op. 20g 20
33. Drożdże świeże op. 100g 100
34. Drożdże instant op. 8g 8
35. Dżem op. 25g 25
36. Galaretka owocowa op. 71g 71
37. Groszek konserwowy op. 400g 400
38. Tortilla - placki pszenne op. 250 g 250
39. Herbata op. 200g 200
40. Herbatniki op. 50g 50
41. Kakao op. 150g 150
42. Kasza jęczmienna mazurska op. 1kg 1000
43. Kasza kukurydziana op. 500 g 500
44. Kasza manna op. 1kg 1000
45. Kawa zbożowa op. 500g 500
46. Ketchup łagodny op. 450g 450
47. Kisiel bez cukru op. 1kg 1000
48. Kisiel z cukrem op. 77g 77
49. Kminek op. 20 g 20
50. Koncentrat pomidorowy op. 1l 1000
51. Kukurydza konserwowa op. 400g 400
52. Kwasek cytrynowy op. 20g 20
53. Liście laurowe op. 100g 100
54. Majeranek op. 20g 20
55. Majonez op. 835g 835
56. Makaron nitka op. 1kg 1000
57. Makaron łazanka op. 1kg 1000
58. Makaron świdry op. 1kg 1000
59. Makaron lasagne op. 500g 500
60. Makaron zacierka op. 250 g 250
61. Makaron sphagetti op. 400 g 400
62. Makaron muszelki op. 500 g 500
63. Makaron kokardki op. 500 g 500
64. Makaron penne op. 500 g 500
65. Makaron cannelloni op. 250 g 250
66. Makaron conchiglioni (muszle duże) op. 500 g 500
67. Mąka pszenna typ. 500 op. 1kg 1000
68. Mąka ziemniaczana op. 1kg 1000
69. Miód naturalny op. 25g 25
70. Musztarda op. 1l 1000
71. Ocet op. 1l 1000
72. Ogórek konserwowy op. 900ml 900
73. Olej roślinny op. 1l 1000
74. Oregano op. 10g 10
75. Papryka mielona słodka op. 20g 20
76. Pieprz czarny mielony op. 20g 20
77. Płatki owsiane górskie op. 500g 500
78. Proszek do pieczenia op. 36g 36
79. Przyprawa sypka op. 1kg 1000
80. Przyprawa w płynie op. 1l 1000
81. Ryż op. 1kg 1000
1,78 Sól op. 1kg 1000
83. Sucharki op. 225 g 225
84. Ziele angielskie op. 15g 15
85. Zioła prowansalskie op. 10g 10
86. Bita śmietana spray op. 250 g 250
87. Musli chrupkie bananowe z kawałkami czekolady i nasionami chia op. 350 g 350
88. Soczewica czerwona op. 500 g 500
89. lubczyk op. 10g 10
90. pieprz ziołowy op. 360 g 360
91. rozmaryn 250g pet op. 250 g 250
92. siemię lniane 400 g op. 100 g 100
93. dżem niskosłodzony op. 3,5 kg 3500
94. kasza gryczana op. 1 kg 1000
95. makaron gwiazdki op. 250 g 250
96. makaron ryż op. 250 g 250
97. przyprawa do kurczaka op. 1 kg 1000
98. makaron pełnoziarnisty op. 500 g 500
99. mleko w proszku op. 500g 500
100. andrut op. 160 g 160
101. goździki op. 10 g 10
102. czekolada gorzka op. 90 g 90
103. przyprawa kebab-gyros op. 1000g 1000
104. Mus owocowy op. 100 g 100
105. Frytura gastronomiczna op. 5 l 5000
106. Makaron bezglutenowy op. 500 g 500
107. Ryż bezglutenowy op. 1000g 1000
108. Tortilla bezglutenowa op. 180g 180
109. Hummus op. 160g 160
110. Tuńczyk w sosie własnym op. 1100g 1100
111. Pesto op. 190g 190
112. Oliwki op. 350g 350
113. Suszone pomidory op. 270g 270
114. Ryż preparowany op. 90g 90
115. Ciecierzyca konserwowa op. 400g 400
116. Kawa rozpuszczalna op. 200g 200
117. Żurek w torebkach op. 60g 60
Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

184423,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - Jaja
Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1. 2. 3. 4.
1. Jaja kurze szt. 67700
Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

60247,58 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - Żywność dla dzieci i niemowląt
Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1. 2. 3. 4.
1. Kleik ryżowy szt. 10
2. Deserek owocowy dla dzieci po 4 miesiącu szt. 150
3. Deserek owocowy dla dzieci po 5 miesiącu szt. 150
4. Deserek owocowy dla dzieci po 6 miesiącu szt. 150
5. Deserek owocowy dla dzieci po 8 miesiącu szt. 150
6. Modyfikowane mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia szt. 10
7. Mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu szt. 20
8. Mleko następne dla niemowląt powyżej 1. roku życia sz. 10
9. Kaszka ryżowa szt. 20
10. Kaszka mleczno-ryżowa szt. 20
11. Zupka marchewkowa z ryżem szt. 150
Warzywa z indykiem szt. 180
12. Zupka jarzynowa z kurczakiem szt. 180

Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze

4.5.5.)Wartość części

9405,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 - Woda mineralna
Lp. Przedmiot zamówienia J. m. Ilość
1. 2. 3. 4.
1. Woda mineralna, nienasycona CO2, szt. 3 500
2. Woda mineralna, średnionasycona CO2, szt. 5 500
3. Woda mineralna, niskonasycona CO2, szt. 200
4. Woda mineralna, średnionasycona CO2, szt. 100
5. Woda mineralna, wysokonasycona CO2, szt. 100
Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

4.5.3.)Główny kod CPV

15981000-8 - Wody mineralne

4.5.5.)Wartość części

6369,73 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136187,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

186759,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136187,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250450755

7.3.3)Ulica

ul. Żołnierska, 20a

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136187,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41940,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69663,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41940,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARIUSZ TURCZYŃSKI JAJCO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121437743

7.3.3)Ulica

ul. Pana Tadeusza 6B

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-727

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41940,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 ust. 7 Ustawy Pzp: Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiającym unieważnia postepowanie, ponieważ Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Nie dokonał ponownego badania i oceny ofert, ponieważ w postępowaniu do upływu terminu składania ofert została złożona tylko jedna oferta na w/w pakiet.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 ust. 1 Ustawy Pzp: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie Zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty na w/w pakiet.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 18

Informacje dodatkowe

Możliwość skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego opisana została w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.3.) Wartość zamówienia: Podana wartość zamówienia jest łączną wartością szacunkową zamówienia z opcją (netto).
4.5.5.) Wartość części: Podana wartość części zamówienia jest wartością maksymalną z opcją odpowiednio dla danego pakietu zamówienia.
SEKCJA VIII UMOWA
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: Podana wartość umowy jest wartością podstawową dla Zamówienia brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 178 128 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "POLARIS" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.