Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont mostu w miejscowości Brzostów

Zamawiający Gmina Jaraczewo (Jaraczewo, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont mostu w miejscowości Brzostów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JaraczewoJaraczewo, Wielkopolskie (powiat Jarociński →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 367 261 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA JARACZEWO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855363

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jarocińska 1

1.4.2.)Miejscowość

Jaraczewo

1.4.3.)Kod pocztowy

63-233

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.7.)Numer telefonu

62 747 31 02

1.4.8.)Numer faksu

62 747 31 02

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@jaraczewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaraczewo.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e2b41b1f-0227-468a-a9db-bbeadba21450

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411168

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00164788

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont mostu w miejscowości Brzostów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont mostu w miejscowości Brzostów dz. ewid, 157 obręb Brzostów polegający na wyremontowaniu podpór żelbetowych, wykonaniu nowego ustroju nośnego z dwuteowych kształtowników stalowych, dźwigarów oraz nowej balustrady. Całość pokryta zostanie powłoką antykorozyjną. Ponadto dno rzeki podlega wyrównaniu i oczyszczeniu, a skarpy za przyczółkami i przy skrzydłach podlegają regulacji poprzez uzupełnienie ubytków ziemi i obsianie trawą. W związku z wykonywanymi pracami stan zagospodarowania terenu, szerokość i długość obiektu nie ulegną zmianie.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej, szczegółowej specyfikacji technicznej oraz pomocniczo w przedmiarze robót, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Z uwagi na przyjęty ryczałtowy charakter wynagrodzenia, Zamawiający wyłącznie pomocniczo, przekazuje jako załącznik do SWZ przedmiar robót dotyczący przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane Maria Gawrońska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6171264298

4.3.3.)Ulica

Ogrodowa

4.3.4.)Miejscowość

Jaraczewo

4.3.5.)Kod pocztowy

63-233

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

212762,98 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00263124/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

217006,48 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45221111-3Roboty budowlane w zakresie mostów…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
367 261 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 081 zł1 064 683 zł
Rozstęp międzykwartylowy
751 602 zł
Źródło próbki
CPV 45221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
313 081 zł
Mediana
367 261 zł
Górny kwartyl
1 064 683 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jaraczewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaraczewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45221111-3 (Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.