Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa odczynników

Zamawiający Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa odczynników”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 325 203 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000080192

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Oczapowskiego 10

1.4.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.4.3.)Kod pocztowy

10-719

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

irs@infish.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.infish.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06458456-54e2-424f-8afb-b30174740472

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411022

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00220480

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia będzie finansowany ze środków przeznaczonych na realizację projektu Miniatura 9, na podstawie DECYZJI DYREKTORA NARODOWEGO CENTRUM NAUKI Nr DEC-2025/09/X/NZ9/01735Nr.(dot. cz. 1,2)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa odczynników

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIOKOM Spółka z o.o. spółka komandytowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271011366

4.3.3.)Ulica

ul. Wspólna 3

4.3.4.)Miejscowość

Janki

4.3.5.)Kod pocztowy

05-090

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

8481,65 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00288971/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

8481,65 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696300-8Odczynniki chemiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
325 203 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
83 300 zł2 262 920 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 179 620 zł
Źródło próbki
CPV 33696300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
83 300 zł
Mediana
325 203 zł
Górny kwartyl
2 262 920 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696300-8 (Odczynniki chemiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.