Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Wykonania programów i projektów prac konserwatorskich oraz realizacja prac konserwatorskich obiektów na terenie Gminy Zawoja w ramach dofinansowania inwestycji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków”

Zamawiający Gmina Zawoja (Zawoja, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonania programów i projektów prac konserwatorskich oraz realizacja prac…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZawojaZawoja, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zawoja

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182019

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

-

1.4.2.)Miejscowość

Zawoja

1.4.3.)Kod pocztowy

34-222

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.7.)Numer telefonu

511122984

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

a.winczewska@zawoja.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zawoja.ug.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c8e720b-8a04-4226-a415-1f5a6e86605d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410769

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00530122

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Wykonania programów i projektów prac konserwatorskich oraz realizacja prac konserwatorskich obiektów na terenie Gminy Zawoja w ramach dofinansowania inwestycji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie programów i projektów prac konserwacyjnych do Kapliczki słupowej p.w. Matki Bożej z dzieciątkiem z 2 poł. XIX w. w Zawoi Gawły
Celem inwestycji jest konserwacja kapliczki, która jest w złym stanie zachowania. Duża degradacja kamienia, spękania, rozwarstwienia przypowierzchniowe, zabrudzenia, zdobione płaskorzeźby w każdej ze stron postumentu są mocno zniszczone. Pracami w ramach konserwacji jest oczyszczenie powierzchni kamiennej z brudu i patyny. usunięcie wtórnych nawarstwień, usunięcie mikroflory, wzmocnienie strukturalne kamieniarki, rekonstrukcja ubytków struktury kamienia, stabilizacja spękanych fragmentów kamieniarki, nadanie odporności hydrofobowej oraz odczyszczenie i konserwacja metaloplastyki zadaszenia. Sporządzenie Programu Prac Konserwatorskich oraz uzyskanie decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zezwalającej na wykonanie prac, przygotowanie programu prac konserwatorskich, Prace należy zrealizować: − zgodnie z zatwierdzonym wcześniej Programem Prac Konserwatorskich, − zgodnie z wymogami SWZ wraz ze wzorem umowy, − na podstawie zasad wiedzy technicznej, sztuki budowlanej i przepisów prawa.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45262690-4 - Remont starych budynków

45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych

45453100-8 - Roboty renowacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

295 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zbigniew Strzelczyk Konserwacja Zabytków

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

997115984

4.3.4.)Miejscowość

Głogowiany

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

48585,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00269793/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

48585,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zawoja prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zawoja.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.