Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
117 430 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 940 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    58 490 zł
    5 ofert
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi geodezyjne (w tym m. in. czynności ustalenia linii brzegu, przygotowanie wykazów synchronizacyjnych, wykazów zmian i innych dokumentów o charakterze geodezyjno-prawnym)

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługi geodezyjne (w tym m. in. czynności ustalenia linii brzegu, przygotowanie wykazów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 117 430 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
117 430 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Artur Matras Biuro geodezyjne GEOPROJEKT za łącznie 117 430,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chałubińskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-613

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krakow@wody.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/291250/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi geodezyjne (w tym m. in. czynności ustalenia linii brzegu, przygotowanie wykazów synchronizacyjnych, wykazów zmian i innych dokumentów o charakterze geodezyjno-prawnym)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aed14085-264e-40d8-9d22-a0e2b51c7c5d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410513

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00116193/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.40 Usługi geodezyjne (w tym m. in

czynności ustalenia linii brzegu, przygotowanie wykazów synchronizacyjnych, wykazów zmian i innych dokumentów o charakterze geodezyjno-prawnym).

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00275100

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

K.ROZ.270.2.45.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

117430 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Praca geodezyjna oznaczona jako „A” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działek ewidencyjnych nr: 568/8, 439, 568/1, 2035, 2268, położonych w obrębie 0505 Poronin, gmina Poronin (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do ujawnienia zmian w księgach wieczystych; b) Praca geodezyjna oznaczona jako „B” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działki ewidencyjnej nr 3 położonej w obrębie Strzeszyce, gmina Laskowa (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów
notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do ujawnienia zmian w księgach wieczystych (poprawa synchronizacji z 2015 r. w zakresie m. in. parceli gruntowej 413/1); c) Praca geodezyjna oznaczona jako „C” – przygotowanie dokumentacji geodezyjnej będącej podstawą zmiany użytku w ewidencji gruntów i budynków z "Wp" na "W" – dla działki ewidencyjnej nr 3382 położonej w obrębie Konina, gmina Niedźwiedź;
d) Praca geodezyjna oznaczona jako „D” – sporządzenie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych wraz z projektem podziału nieruchomości i wykazem zmian do celów prawnych – ustalenie linii brzegu rzeki Krzyworzeka w zakresie działki ewidencyjnej nr 41/2 położonej w obrębie Krzyworzeka, gmina Raciechowice opracowanie całości dokumentacji do ujawnienia zmian w księgach wieczystych);
e) Praca geodezyjna oznaczona jako „E” – sporządzenie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych wraz z projektem podziału nieruchomości i wykazem zmian do celów prawnych – ustalenie linii brzegu w zakresie działki ewidencyjnej nr: 2313/3 położonej w obrębie Sieniawa, gmina Raba Wyżna (opracowanie całości dokumentacji do ujawnienia zmian w księgach wieczystych).

4.5.3.)Główny kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.)Wartość części

0 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Praca geodezyjna oznaczona jako „A” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działki ewidencyjnej nr 26/2 położonej w obrębie Skawina, gmina Skawina Miasto (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do założenia księgi wieczystej; b) Praca geodezyjna oznaczona jako „B” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działki ewidencyjnej nr 386 położonej w obrębie 44, gmina Nowa Huta (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do ujawnienia zmian w księgach wieczystych; c) Praca geodezyjna oznaczona jako „C” – sporządzenie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych wraz z projektem podziału nieruchomości i wykazem zmian do celów prawnych – ustalenie linii brzegu potoku Pozowickiego w zakresie działek ewidencyjnych nr: 244/1, 244/14, 244/12, położonych w obrębie Wielkie Drogi oraz działki ewidencyjnej nr 359 położonej w obrębie Pozowice, gmina Skawina (opracowanie całości dokumentacji do ujawnienia zmian w księgach wieczystych); d) Praca geodezyjna oznaczona jako „D” – sporządzenie dokumentacji geodezyjnej do regulacji stanu prawnego działki ewidencyjnej nr 539/5 położonej w obrębie 0042 Kraków, gmina Kraków – Krowodrza (rzeka Białucha) – mającej na celu ujawnienie w księgach wieczystych własności Skarbu Państwa (w tym: rozdzielenie ciał hipotecznych, przeprowadzenie analizy stanu prawnego parcel i działek wchodzących w skład obecnej – przedmiotowej działki, badanie ksiąg wieczystych, operatów pomiarowych i innych dokumentów znajdujących się w zasobach Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej oraz wykonanie – w razie konieczności pomiaru uzupełniającego w terenie i opracowanie dokumentacji z
tego pomiaru).

4.5.3.)Główny kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.)Wartość części

58940 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sporządzenie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów
przyległych wraz z projektem podziału nieruchomości i wykazem zmian do celów prawnych- ustalenie linii brzegu rzeki Białucha w zakresie działek ewidencyjnych nr: 24/3, 24/5, 24/6, 26/4, 26/6, 26/7, 27/1, 27/3, 27/4, 10/1, 10/4, 10/5, 10/7, 11/2, 11/3, 12/3, 12/5, 12/6, 13/16, 13/17, 13/18, 13/19, 13/20,13/22, 13/23, 13/24, 13/25, 13/27, 13/28, 13/29, 13/30, 13/31 (obręby K-26 i K-30, Kraków Krowodrza) – prace po modernizacji EGiB. Opracowanie całości dokumentacji do ujawnienia zmian w księgach wieczystych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.)Wartość części

58490 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Praca geodezyjna oznaczona jako „A” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działki ewidencyjnej nr 2084 położonej w obrębie Laliki, gmina Milówka (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do ujawnienia zmian w księgach wieczystych; b) Praca geodezyjna oznaczona jako „B” – sporządzenie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych wraz z projektem podziału nieruchomości i wykazem zmian do celów prawnych – ustalenie linii brzegu potoku Kalna w zakresie działek ewidencyjnych nr: 1820, 1796, 1810/2, 1816 i 1815 położonych w obrębie Pietrzykowice, gmina Łodygowice; c) Praca geodezyjna oznaczona jako „C” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działki ewidencyjnej nr 582 położonej w obrębie Pietrzykowice, gmina Łodygowice (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do ujawnienia zmian w księgach wieczystych; d) Praca geodezyjna oznaczona jako „D” – opracowanie wykazu synchronizacyjnego dla działki ewidencyjnej nr 11000/34 położonej w obrębie Żywiec, gmina Żywiec (wraz z przedłożeniem uwierzytelnionych odpisów dokumentów: decyzji, orzeczeń, aktów notarialnych, itp. potwierdzających prawo własności Skarbu Państwa) do ujawnienia zmian w księgach wieczystych; e) Praca geodezyjna oznaczona jako „E” – przygotowanie dokumentacji geodezyjnej będącej podstawą zmiany użytku w ewidencji gruntów i budynków – zmiana klasyfikacji działki nr 645/10 położonej w obrębie 0005 Świnna Poręba, gmina Mucharz (nieprawidłowo wpisany użytek "Tr").

4.5.3.)Główny kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.)Wartość części

0 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli w postępowaniu nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu albo wszystkie oferty zostały odrzucone.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58940 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

162606 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58940 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Artur Matras Biuro geodezyjne GEOPROJEKT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7371448939

7.3.3)Ulica

ul. Kaczorówka 22

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-264

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58940 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

110 dni

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57810 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121770 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58490 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Artur Matras Biuro geodezyjne GEOPROJEKT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7371448939

7.3.3)Ulica

ul. Kaczorówka 22

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-264

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58490 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

110 dni

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71354000-4Usługi sporządzania map
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
602 520 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
364 469 zł2 067 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 702 775 zł
Źródło próbki
CPV 71354000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
364 469 zł
Mediana
602 520 zł
Górny kwartyl
2 067 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 117 430 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354000-4 (Usługi sporządzania map). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Artur Matras Biuro geodezyjne GEOPROJEKT (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.