Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
265 237 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 214 377 zł – 1 219 121 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 24% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń o przeznaczeniu administracyjnym i obsługowym do budynku Hospicjum w Stalowej Woli.

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń o przeznaczeniu administracyjnym i obsługowym do…”, wybierając ofertę wykonawcy KRAKOWSKA FABRYKA MEBLI. Wartość umowy: 265 237 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
265 237 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KRAKOWSKA FABRYKA MEBLI (Jastrzębia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 265 237,20 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 214 376,70 zł do 1 219 120,65 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail