Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
572 446 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 572 446 zł – 996 300 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa parkingów wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Stadionie Miejskim w Ciechanowie – Etap I.

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa parkingów wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Stadionie Miejskim w Ciechanowie…”, wybierając ofertę wykonawcy GUTBRUK inż. Tomasz Gutowski. Wartość umowy: 572 446 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
572 446 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GUTBRUK inż. Tomasz Gutowski (Krzynowłoga Mała), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 572 445,94 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 572 445,94 zł do 996 300,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail