Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
116 174 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 116 174 zł – 158 670 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą transportową w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Kolbuszowa (Kolbuszowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą transportową w ramach projektu…”, wybierając ofertę wykonawcy BISOL Sp. z o.o. Wartość umowy: 116 174 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KolbuszowaKolbuszowa, Podkarpackie (powiat Kolbuszowski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
116 174 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BISOL Sp. z o.o. (Sędziszów Młp), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 116 173,50 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 116 173,50 zł do 158 670,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KOLBUSZOWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581666

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Obrońców Pokoju 21

1.5.2.)Miejscowość

Kolbuszowa

1.5.3.)Kod pocztowy

36-100

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@ekolbuszowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ekolbuszowa.logintrade.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.ekolbuszowa.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą transportową w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03480722-dfea-4c90-b7da-52c904fe87b2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410183

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00069719/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z przyczepą transportową w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Cyberbezpieczny Samorząd” jest realizowany w ramach Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00295156

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

97560,98 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego trójfazowego wraz z przyczepą transportową, kompletem dokumentów, przeprowadzeniem szkolenia użytkowników oraz zapewnieniem gwarancji i serwisu.
2. Zamówienie nie obejmuje wykonania przyłączy elektrycznych, rozdzielnic, przełączników sieć–agregat ani innych prac instalacyjnych w obiektach Zamawiającego. Czynności te Zamawiający wykona we własnym zakresie. Po stronie Wykonawcy pozostaje dostawa kompletnego zestawu, uruchomienie próbne agregatu jako urządzenia, sprawdzenie jego poprawnego działania, przekazanie wymaganej dokumentacji oraz przeszkolenie użytkowników.
3. Agregat ma służyć jako mobilne źródło awaryjnego zasilania infrastruktury teleinformatycznej, systemów bezpieczeństwa, urządzeń łączności oraz obiektów należących do Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34223300-9 - Przyczepy

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

31681410-0 - Tworzywa elektryczne

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

116173,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

158670,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

116173,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BISOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8133714300

7.3.3)Ulica

Sielec 1A

7.3.4)Miejscowość

Sędziszów Młp.

7.3.5)Kod pocztowy

39-120

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

116173,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 000 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 667 zł512 195 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 528 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 667 zł
Mediana
285 000 zł
Górny kwartyl
512 195 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kolbuszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolbuszowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 116 174 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BISOL Sp. z o.o. (Sędziszów Młp.). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.