Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 500 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie konsultacji i warsztatów z zakresu psychoterapii dla uczestników OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Toruniu

Zamawiający Kujawsko-pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie konsultacji i warsztatów z zakresu psychoterapii dla uczestników OHP w…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Edukacji i Rozwoju Krystian Rubacha. Wartość umowy: 12 500 zł.

Wartość umowy
12 500 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,5 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Edukacji i Rozwoju Krystian Rubacha (Toruń), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 500,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001036589

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Poznańska 11 lokal 13

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

komenda@kujawsko-pomorska.ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://kujawsko-pomorska-bip.ohp.pl/khp/zamowienia-publiczne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie konsultacji i warsztatów z zakresu psychoterapii dla uczestników OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Toruniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5be7f49-c2b6-4ad8-ab49-3813f782807c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00410086

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035806/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Przeprowadzenie specjalistycznych konsultacji i warsztatów dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia, w liczbie godzin zależnej od potrzeb Zamawiającego w roku 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W dniu 27 kwietnia 2026 r. na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Pzp, zostało unieważnione postępowanie pn. Przeprowadzenie specjalistycznych konsultacji i warsztatów dla młodzieży OHP w wieku powyżej 14 roku życia, w liczbie godzin zależnej od potrzeb Zamawiającego w roku 2026, m.in. w części 4 dot. Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Toruniu.
Dla części 4 ww. postępowania nie wpłynęła żadna oferta

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KPWK.ZP.2710.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie konsultacji i warsztatów z zakresu psychoterapii dla uczestników OHP w wieku powyżej 14 roku życia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Toruniu

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Edukacji i Rozwoju Krystian Rubacha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792420614

7.3.3)Ulica

Św. Józefa 60-64 m.41

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
61 925 zł
Próbka: 46 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 821 zł189 900 zł
Rozstęp międzykwartylowy
160 079 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 821 zł
Mediana
61 925 zł
Górny kwartyl
189 900 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kujawsko-pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 12 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Edukacji i Rozwoju Krystian Rubacha (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.