Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie· Warszawa

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Cerber Ochrona Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, Escorta Paweł Patoka i Marek Wyszkowski sp.j z siedzibą w Warszawie

Wartość umowy
113 698 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 31 sierpnia 2026 do 30 listopada 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.

Zamawiający Biuro Rzecznika Praw Dziecka (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie –…”, wybierając ofertę wykonawcy Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Wartość umowy: 113 698 zł.

Zamawiający: Biuro Rzecznika Praw DzieckaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
113 698 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (Warszawa), wspólnie z: Cerber Ochrona Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, Escorta Paweł Patoka i Marek Wyszkowski sp.j z siedzibą w Warszawie.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 113 698,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 31 sierpnia 2026 r. do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Biuro Rzecznika Praw Dziecka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016387630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chocimska 6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-791

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@brpd.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brpd.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ochrona praw dzieci

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-18c72789-a5ef-41c8-9043-1fe89f4e9602

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409932

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00119079/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Ochrona osób i mienia w obiekcie Biura Rzecznika Praw Dziecka przy ul. Chocimskiej 6 - wolna ręka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zgodnie z brzmieniem art. 305 pkt 1 ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych: Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1–5 i 7–14.
Zgodnie zaś z art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
7) w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego
przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

BDGWZP. 260.6.2024

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDG-WLiA.260.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

108021,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa ochrony osób i mienia w budynku BRPD przy ul. Chocimskiej 6 w Warszawie – zamówienie powtórzeniowe.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79700000-1 - Usługi detektywistyczne i ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Cerber Ochrona Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, Escorta Paweł Patoka i Marek Wyszkowski sp.j z siedzibą w Warszawie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272323837, 8241805844, 5242924779

7.3.3)Ulica

al. Prymasa Tysiąclecia 58

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-424

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

113698 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-31 do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 610 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
575 610 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Biuro Rzecznika Praw Dziecka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 113 698 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Basma Security sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.