SZP/243-250/2026 Szkolenie z projektowania usług z wykorzystaniem metodyki Design Thinking w ramach projektu StayOnTrack–Razem Przeciw Rezygnacji z Edukacji realizowanego przez Politechnikę Wrocławską
Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „SZP/243-250/2026 Szkolenie z projektowania usług z wykorzystaniem metodyki Design…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Dolnośląskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POLITECHNIKA WROCŁAWSKA |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział Zakupów i Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001614 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wrocław |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 50-370 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL514 - Miasto Wrocław |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | katarzyna.dusza@pwr.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://przetargi.pwr.edu.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00409801 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00394340 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.11. | Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów Przed zmianą | 22. Oferta musi składać się z: 22.1. formularza ofertowego Wykonawcy – Załącznik Nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia oraz cenę jednostkową za 1 uczestnika szkolenia); 22.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ; 22.3. zobowiązania innego podmiotu, o którym mowa w Rozdz. VIII pkt 3 SWZ (jeżeli dotyczy); 22.4. wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. XI pkt 6 (jeżeli dotyczy); 22.5. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty; odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. XI pkt 15 SWZ (jeżeli dotyczy). Po zmianie: 22. Oferta musi składać się z: 22.1. formularza ofertowego Wykonawcy – Załącznik Nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia) 22.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ; 22.3. zobowiązania innego podmiotu, o którym mowa w Rozdz. VIII pkt 3 SWZ (jeżeli dotyczy); 22.4. wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. XI pkt 6 (jeżeli dotyczy); 22.5. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty; odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. XI pkt 15 SWZ (jeżeli dotyczy). |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-02 10:00 Po zmianie: 2026-09-04 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-02 10:15 Po zmianie: 2026-09-04 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-01 Po zmianie: 2026-10-03 |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.