Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
269 990 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
15 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 265 680 zł – 369 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 1,6% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena30%Koszt40%Za wynagrodzenie za prace zlecone protokołem konieczności30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie prac związanych z konserwacją fontann, sieci zraszających, sieci kroplujących, pomp zdrojowych, hydrantu, przepompowni wód deszczowych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych

Zamawiający Zarząd Terenów Publicznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie prac związanych z konserwacją fontann, sieci zraszających, sieci kroplujących,…”, wybierając ofertę wykonawcy AQUALINE KAROL JASIŃSKI, PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI S.C. Wartość umowy: 269 990 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Terenów PublicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
269 990 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AQUALINE KAROL JASIŃSKI, PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI S.C. (Ząbki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 269 989,61 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 265 680,00 zł do 369 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail