Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
233 700 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe Koordynatora Nadzoru Inwestorskiego30%Czas reakcji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Pełnienie usługi Koordynatora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn. Niskoemisyjny transport publiczny w subregionie konińskim – Inteligentny System Transportowy w Koninie (ITS Konin)”.

Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich w Koninie (Konin, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie usługi Koordynatora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy Traffic Consulting Sp. z o. o. Wartość umowy: 233 700 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość umowy
233 700 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Traffic Consulting Sp. z o. o. (Radzyny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 233 700,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH W KONINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363118861

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zakładowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Konin

1.5.3.)Kod pocztowy

62-510

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zdm-konin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdm-konin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://konin.logintrade.net/zapytania_email,235607,0058a6e9b721bde5b04c4dad1c051b3e.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie i utrzymanie dróg publicznych oraz organizowanie publicznego transportu zbiorowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Pełnienie usługi Koordynatora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn. Niskoemisyjny transport publiczny w subregionie konińskim – Inteligentny System Transportowy w Koninie (ITS Konin)”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0fa5875f-b88f-43d8-8857-eff0389e93b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409695

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043880/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 „Pełnienie usługi Koordynatora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn. «Niskoemisyjny transport publiczny w subregionie konińskim» – Inteligentny System Transportowy w Koninie (ITS Konin)”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie dotyczy projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pt. „Niskoemisyjny transport publiczny w subregionie konińskim” nr FEWP.10.05-IZ.00-0001/24 w ramach: Priorytetu 10 „Sprawiedliwa transformacja Wielkopolski Wschodniej” Działania 10.05 „Sprawnie funkcjonujący i zdekarbonizowany transport publiczny” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334120

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDM.IV.ZP.092.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie Zamawiającemu profesjonalnego, niezależnego wsparcia nad realizacja zadania pn. „Niskoemisyjny transport publiczny w subregionie konińskim” – Inteligentny System Transportowy w Koninie (ITS Konin), w szczególności w zakresie weryfikacji dokumentacji projektowej, kontroli postępu, oceny zgodności robót, dostaw, wdrożeń i integracji z dokumentami zamówienia, udziału w testach i odbiorach oraz identyfikacji ryzyk technicznych, organizacyjnych, formalnych i rozliczeniowych.
2. Usługa obejmuje czynności koordynacyjne, kontrolne, weryfikacyjne, opiniodawcze, doradcze, raportowe i organizacyjne wykonywane na rzecz Zamawiającego w związku z realizacją inwestycji ITS Konin przez wykonawcę wybranego w postępowaniu nr ZDM.IV.ZP.092.2.2025, zwanego dalej „Wykonawcą Inwestycji”. Link do postępowania przetargowego na wybór Wykonawcy Inwestycji: https://konin.logintrade.net/zapytania_email,197667,47e48d89bb325d7920717e83f5623db1.html
3. Zakres inwestycji objętej usługą wynika z dokumentów dotyczących realizacji zadania, w szczególności z Programu Funkcjonalno-Użytkowego, umowy zawartej z Wykonawcą Inwestycji, dokumentów postępowania, udzielonych wyjaśnień, zmian dokumentów zamówienia oraz dokumentacji opracowywanej i zatwierdzanej w toku realizacji inwestycji.
4. Zamówienie realizowane jest w modelu: jedna osoba kluczowa – Koordynator Nadzoru Inwestorskiego (dalej: KNI) – oraz elastyczne zaplecze eksperckie dobierane przez Wykonawcę w toku realizacji umowy, odpowiednio do rodzaju sprawy, dokumentu, odbioru, testu lub zagadnienia technicznego. Zamawiający nie wymaga na etapie składania ofert wykazywania stałego, zamkniętego zespołu ekspertów branżowych.
5. Udział osób wspierających KNI może być wymagany w szczególności przy zagadnieniach z zakresu inżynierii ruchu, sygnalizacji świetlnej, sterowania ruchem, systemów ITS, teletechniki, telekomunikacji, elektroenergetyki, informatyki, integracji systemów, cyberbezpieczeństwa, monitoringu wizyjnego, ANPR, informacji parkingowej, robót budowlano-instalacyjnych, organizacji ruchu, testów funkcjonalnych i integracyjnych oraz odbiorów technicznych. Wyliczenie ma charakter przykładowy i nie stanowi zamkniętego katalogu branż.
6. Koszty udziału osób wspierających, konsultantów i ekspertów branżowych są ujęte w wynagrodzeniu Wykonawcy i nie stanowią podstawy do żądania dodatkowego wynagrodzenia, chyba że Zamawiający zleci Wykonawcy czynności wykraczające poza zakres zamówienia.
7. KNI działa w imieniu i na rzecz Zamawiającego w zakresie określonym
w umowie, jednak nie jest uprawniony do samodzielnego dokonywania zmian umowy z wykonawcą inwestycji, zatwierdzania robót dodatkowych lub zamiennych, zmiany wynagrodzenia, zmiany terminu realizacji inwestycji ani zaciągania zobowiązań finansowych w imieniu Zamawiającego bez odrębnej pisemnej zgody Zamawiającego.
8. Szczegółowy zakres obowiązków KNI, sposób realizacji usługi, zasady współpracy z Zamawiającym, raportowania, udziału w naradach, odbiorach, testach oraz opiniowania dokumentacji określone zostały w projekcie umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
9. Wykonawca jest zobowiązany najpóźniej przed podpisaniem umowy posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, o minimalnej sumie gwarancyjnej
200 000,00 zł.
10. Dla przedmiotu zamówienia zastosowanie ma Zarządzenie Prezydenta Miasta Konina Nr 159/2017 w sprawie wprowadzenia Standardów Dostępności oraz Wytyczne „Projektowanie Bez Barier” dla Miasta Konin oraz wytyczne Zamawiającego w zakresie ochrony zieleni na obszarze inwestycji opartymi na Standardach dbania o przestrzeń miejską (Zarządzenie Prezydenta Miasta Konina nr 72/2023).
11. Stosowanie aspektów środowiskowych i społecznych.
11.1. W przedmiotowych postępowaniu nie stosuje się wymagań związanych
z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi na to, że wykonanie tych czynności nie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Koordynator nadzoru inwestorskiego będzie wykonywał przede wszystkim:
11.1.1. nadzór inwestorski,
11.1.2. opiniowanie,
111.3. ocenę dokumentacji,
11.1.4. udział w odbiorach,
11.1.5. doradztwo techniczne,
11.1.6. rekomendowanie działań.
11.2. Są to czynności o charakterze eksperckim, wykonywane samodzielnie i z dużą niezależnością. Dla takich usług eksperckich nie występują cechy podporządkowania pracowniczego, które są istotą stosunku pracy. Dodatkowo istotne jest, że wykonawca sam dobiera zaplecze eksperckie, Zamawiający nie wymaga stałego zespołu, usługa ma charakter ekspercki i doradczy. Dlatego wykonawca powinien mieć swobodę organizacji świadczenia usługi.
11.3. Aspekty środowiskowe. Wykonawca zobowiązany jest do ograniczania negatywnego wpływu realizacji usługi na środowisko, w szczególności poprzez:
11.3.1. prowadzenie korespondencji i obiegu dokumentów w formie elektronicznej,
o ile przepisy prawa nie wymagają formy papierowej;
11.3.2. przekazywanie raportów, protokołów i sprawozdań w formie elektronicznej;
11.3.3. ograniczanie liczby przejazdów związanych z realizacją usługi poprzez wykorzystanie narzędzi komunikacji zdalnej, gdy nie jest wymagana obecność na miejscu inwestycji;
11.3.4. wykorzystywanie podpisów elektronicznych, kwalifikowanych podpisów elektronicznych lub innych środków komunikacji elektronicznej wszędzie tam, gdzie jest to dopuszczalne przepisami prawa;
11.3.5. ograniczanie wykonywania wydruków wyłącznie do przypadków uzasadnionych wymaganiami przepisów prawa, postanowieniami umowy lub potrzebami prowadzonego postępowania;
11.3.6. wykorzystywanie, w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych, narzędzi do współdzielenia dokumentów oraz ich elektronicznej archiwizacji, ograniczających konieczność sporządzania i przechowywania dokumentacji papierowej.
11.4. Aspekty społeczne.
11.4.1. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia, aby osoby uczestniczące
w realizacji zamówienia wykonywały swoje obowiązki z poszanowaniem zasad równego traktowania, niedyskryminacji oraz dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.
11.4.2. Wykonawca zobowiązany jest do przygotowywania wszelkich dokumentów, raportów, prezentacji i materiałów elektronicznych przekazywanych Zamawiającemu w sposób zapewniający ich dostępność cyfrową dla osób ze szczególnymi potrzebami. Dokumenty elektroniczne przekazywane Zamawiającemu powinny umożliwiać korzystanie z nich przy użyciu technologii wspomagających, w szczególności czytników ekranu, poprzez:
11.4.2.1. stosowanie prawidłowej struktury nagłówków,
11.4.2.2. nadawanie tekstów alternatywnych grafikom, schematom i wykresom,
11.4.2.3. zachowanie możliwości odczytu dokumentu po eksporcie do formatu PDF,
11.4.2.4. niewykorzystywanie skanów dokumentów jako jedynej formy przekazywania treści,
11.4.2.5. zapewnienie odpowiedniego kontrastu i czytelności materiałów prezentacyjnych.
11.4.3. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić elektroniczne repozytorium dokumentów dostępne online, służące do przechowywania, wymiany
i współdzielenia dokumentów związanych z realizacją zamówienia. Repozytorium musi zapewniać Zamawiającemu bieżący dostęp do dokumentów przez cały okres realizacji umowy, możliwość pobierania dokumentów, kontrolę wersji oraz odpowiedni poziom bezpieczeństwa danych zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.
11.4.4. KNI w ramach opiniowania dokumentacji projektowej i proponowanych rozwiązań technicznych weryfikuje ich zgodność z wymaganiami dotyczącymi dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, określonymi
w dokumentacji zamówienia oraz obowiązujących przepisach prawa.
W szczególności KNI ocenia:
11.4.4.1. czy tablice informacji pasażerskiej są czytelne dla osób słabowidzących,
11.4.4.2. czy komunikaty głosowe przewidziano dla osób niewidomych,
11.4.4.3. czy aplikacje ITS uwzględniają standardy dostępności,
11.4.4.4. czy interfejsy użytkownika spełniają wymogi WCAG,
11.4.4.5. zgodność rozwiązań z zasadą projektowania uniwersalnego, o ile wymagania takie wynikają z dokumentacji zamówienia lub obowiązujących przepisów.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego

71311200-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów transportowych

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Traffic Consulting Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7781470418

7.3.3)Ulica

Kręta 8

7.3.4)Miejscowość

Radzyny

7.3.5)Kod pocztowy

64-530

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Miejskich w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 233 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Traffic Consulting Sp. z o. o. (Radzyny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.