Świadczenie kompleksowej usługi prowadzenia wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego na terenie 12 gmin województwa lubelskiego
Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie kompleksowej usługi prowadzenia wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=357, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 432687353 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Diamentowa 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-447 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@rops.lubelskie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://rops.lubelskie.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-bfdea5c0-f970-459c-aa7e-d3ec0732d878 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00409686 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00594072 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zamówienie jest realizowane w ramach projektu partnerskiego pn. „Polityka Senioralna EFS+” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie Spójności Społecznej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie kompleksowej usługi prowadzenia wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego na terenie 12 gmin województwa lubelskiego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Mirosław Mistrzak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Mistrzak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9461421371 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ul. Medalionów 16/19 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lublin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 20-486 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 70920 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00134391/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | w związku z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi regulującymi obowiązek stosowania faktur ustrukturyzowanych w Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF) – Strony zgodnie oświadczają, że w ww. umowie wprowadza się następujące zmiany, które nie mają charakteru istotnego i nie mieszczą się w katalogu zmian określonych w art. 454 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.) |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | w związku z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi regulującymi obowiązek stosowania faktur ustrukturyzowanych w Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF) – Strony zgodnie oświadczają, że w ww. umowie wprowadza się następujące zmiany, które nie mają charakteru istotnego i nie mieszczą się w katalogu zmian określonych w art. 454 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.) |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 59100 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →