AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa Ubezpieczenia Szpitala w Ostródzie

Zamawiający Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna (Ostróda, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Usługa Ubezpieczenia Szpitala w Ostródzie”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
4 września 2026, 12:00
8h
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Warunki ubezpieczenia10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia Szpitala w Ostródzie w 4 częściach, z możliwością składania ofert na wszystkie części.

  • 2

    ZakresPakiet I obejmuje obowiązkowe OC podmiotu leczniczego oraz dobrowolne OC z tytułu działalności medycznej i posiadanego mienia, a pakiet II ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego.

  • 3

    ZakresOkres realizacji części 1, 2 i 3 trwa od 2026-12-01 do 2028-11-30, a części 4 od 2026-12-23 do 2027-12-22.

  • 4

    ZakresPakiet III dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych, a pakiet IV ubezpieczenia OC członków zarządu (D&O).

Kontekst Atlasu

  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,8 oferty na postępowanie przy 68 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 59% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 511398725

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Władysława Jagiełły 1

1.5.2.)Miejscowość

Ostróda

1.5.3.)Kod pocztowy

14-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital-ostroda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-ostroda.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

1.11.)Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania
1.11.1.)Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie

Supra Brokers S.A.

1.11.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021916234

1.11.3.)Ulica

Aleja Śląska 1

1.11.4.)Miejscowość

Wrocław

1.11.5.)Kod pocztowy

54-118

1.11.6.)Województwo

dolnośląskie

1.11.7.)Kraj

Polska

1.11.8.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.11.9.)Numer telefonu

+48717770400

1.11.10.)Numer faksu

+48717770455

1.11.11.)Adres poczty elektronicznej

centrala@suprabrokers.pl

1.11.12.)Adres strony internetowej

https://suprabrokers.pl

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa Ubezpieczenia Szpitala w Ostródzie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-610bc202-2e1a-40a3-a13c-a14746f3c80a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409652

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Tak

3.3.)Informacje na temat sposobu udostępnienia zastrzeżonych dokumentów zamówienia

Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ, na podstawie art.
280 ust. 3 ustawy została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść
SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie
udostępniona Wykonawcy po złożeniu wniosku o udostępnienie. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać
swoje dane identyfikacyjne oraz nr postępowania/SWZ, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do
zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Część SWZ objęta poufnością może zostać
udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę
fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku
świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia
publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia, informacje do oceny ryzyka, rejestr pojazdów, rejestr majątku.

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja Wykonawcy z Zamawiającym oraz przekazywanie informacji
oświadczeń, wniosków, zawiadomień i dokumentów odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazywane są w
formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl (OpenNexus) Informacje o wymaganiach technicznych i
organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej: zgodnie z instrukcją na stronie
https://platformazakupowa.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne
wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji
przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały na stronie platformazakupowa.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO, informuję, że:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZPITAL W OSTRÓDZIE S.A. (dalej: Szpital) ul. Wł. Jagiełły 1, 14-100 Ostróda, REGON 511398725, NIP 741-18-87-468, telefon: 89 646-06-00, e-mail: sekretariat@szpital-ostroda.pl.
2. W sprawach dotyczących przetwarzania danych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych poprzez e-mail: iod@szpital-ostroda.pl lub listownie na adres siedziby Administratora.
3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia, realizacji i rozliczenia umowy oraz prowadzenia bieżącej współpracy związanej z jej wykonaniem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na zapewnieniu prawidłowej realizacji umowy, komunikacji pomiędzy Stronami oraz organizacji współpracy, a także – w razie potrzeby – w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
4. Osoba której dane dotyczą ma prawo żądać od Szpitala dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu w związku z ich przetwarzaniem, a także posiada prawo do ich przenoszenia bądź żądania wykreślenia.
5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z Administratorem przy realizacji umowy.
6. Administrator może powierzyć przetwarzanie danych osobowych innym podmiotom na podstawie pisemnych umów, w szczególności dostawcom usług prawnych, księgowych lub informatycznych, przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie na polecenie Administratora i w zakresie niezbędnym do realizacji umowy.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy, a w zakresie realizacji przepisów prawa jest obowiązkowe.
8. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.
9. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji umowy, okres wymagany przepisami prawa a także przez okres w którym strony mogą dochodzić realizacji umowy w ramach wzajemnych roszczeń oraz do upływu terminów ich przedawnienia.
10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO, informuję, że:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZPITAL W OSTRÓDZIE S.A. (dalej: Szpital) ul. Wł. Jagiełły 1, 14-100 Ostróda, REGON 511398725, NIP 741-18-87-468, telefon: 89 646-06-00, e-mail: sekretariat@szpital-ostroda.pl.
2. W sprawach dotyczących przetwarzania danych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych poprzez e-mail: iod@szpital-ostroda.pl lub listownie na adres siedziby Administratora.
3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia, realizacji i rozliczenia umowy oraz prowadzenia bieżącej współpracy związanej z jej wykonaniem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na zapewnieniu prawidłowej realizacji umowy, komunikacji pomiędzy Stronami oraz organizacji współpracy, a także – w razie potrzeby – w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
4. Osoba której dane dotyczą ma prawo żądać od Szpitala dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu w związku z ich przetwarzaniem, a także posiada prawo do ich przenoszenia bądź żądania wykreślenia.
5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z Administratorem przy realizacji umowy.
6. Administrator może powierzyć przetwarzanie danych osobowych innym podmiotom na podstawie pisemnych umów, w szczególności dostawcom usług prawnych, księgowych lub informatycznych, przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie na polecenie Administratora i w zakresie niezbędnym do realizacji umowy.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy, a w zakresie realizacji przepisów prawa jest obowiązkowe.
8. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.
9. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji umowy, okres wymagany przepisami prawa a także przez okres w którym strony mogą dochodzić realizacji umowy w ramach wzajemnych roszczeń oraz do upływu terminów ich przedawnienia.
10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SWZ NR 22807/2026 Ostróda

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET I
1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu
wykonującego działalność leczniczą
2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu
prowadzenia działalności medycznej
3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu
prowadzonej działalności i posiadanego mienia

4.2.6.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-12-01 do 2028-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje możliwość zawarcia w okresie trwania umowy
zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych do zamówienia
podstawowego stanowiących 5 % zamówienia podstawowego. Zamówienie
udzielane będzie na usługi zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego w
trybie zamówień z wolnej ręki, po spełnieniu przesłanek z art. 214 ust.1 pkt. 7
ustawy.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Warunki ubezpieczenia

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET II
1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk

4.2.6.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-12-01 do 2028-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje możliwość zawarcia w okresie trwania umowy
zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych do zamówienia
podstawowego stanowiących 5 % zamówienia podstawowego. Zamówienie
udzielane będzie na usługi zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego w
trybie zamówień z wolnej ręki, po spełnieniu przesłanek z art. 214 ust.1 pkt. 7
ustawy.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Warunki ubezpieczenia

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET III
1. Ubezpieczenia komunikacyjne

4.2.6.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-25 do 2028-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje możliwość zawarcia w okresie trwania umowy
zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych do zamówienia
podstawowego stanowiących 5 % zamówienia podstawowego. Zamówienie
udzielane będzie na usługi zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego w
trybie zamówień z wolnej ręki, po spełnieniu przesłanek z art. 214 ust.1 pkt. 7
ustawy.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Warunki ubezpieczenia

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET IV
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków zarządu (D&O)

4.2.6.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-12-23 do 2027-12-22

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje możliwość zawarcia w okresie trwania umowy
zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych do zamówienia
podstawowego stanowiących 5 % zamówienia podstawowego. Zamówienie
udzielane będzie na usługi zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego w
trybie zamówień z wolnej ręki, po spełnieniu przesłanek z art. 214 ust.1 pkt. 7
ustawy.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Warunki ubezpieczenia

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zgodnie z punktem V SWZ

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy występujący wspólnie w rozumieniu art. 58 ustawy.
1) Wykonawcy występujący wspólnie ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzieleniu
zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Każdy z Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o zamówienie zobowiązany jest złożyć oświadczenie potwierdzające,
że spełnia warunki udziału w postępowaniu.
3) Wszelka korespondencja odbywać się będzie wyłącznie z pełnomocnikiem.
4) Zamawiający żąda przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych
Wykonawców.
5) Wszyscy członkowie konsorcjum ponoszą solidarnie odpowiedzialność prawną za realizację zamówienia. Problematykę
zobowiązań solidarnych w zakresie nieuregulowanym przez umowę między Wykonawcami regulują przepisy kodeksu
cywilnego

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej
umowy znajdują się we wzorach umów generalnych stanowiących załączniki do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 12:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-03

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Wykonawcy działający w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych
Jeżeli Wykonawca działa w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych, w przypadku udzielenia mu zamówienia, umowa nie będzie zawarta na zasadzie wzajemności a Zamawiający nie będzie zobowiązany zostać jego członkiem.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 04.09.2026, 12:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Szpital w Ostródzie Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostróda.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.