Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego „Modernizacja Centrum Lokalnego Żoliborz przy ul. Rydygiera 6A”.

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego Modernizacja Centrum…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica ŻoliborzWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01525966300186

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 6/8

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

01-627

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

Zoliborz.WZP@um.warszawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zoliborz.um.warszawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-496c7264-f754-4dc2-8e7d-7659d8a082fc

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409533

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00130229

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego „Modernizacja Centrum Lokalnego Żoliborz przy ul. Rydygiera 6A”.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego „Modernizacja Centrum Lokalnego Żoliborz przy ul. Rydygiera 6A”.

3.8.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

84 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

RPS ARCHITEKCI Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132907513

4.3.3.)Ulica

ul. Targowa 70 lok. 116

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

183270,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00190191/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-25

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zwiększenie zakresu umowy

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Po wykonaniu projektu w zakresie zgodnym z zapisami opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do umowy nr ŻOL/WIR/C/II/P5/8/9/2026/218 z dnia 08.04.2026 r. na prośbę Zmawiającego zakres projektowy został rozszerzony o zaprojektowanie:
1) zagospodarowania wód opadowych z istniejących dachów pawilonów A, B i projektowanego pawilony C,
2) pobór wody do podlewania,
3) floorboxów z zasilaniem elektrycznym na zewnątrz pawilonów A, B i C,
4) toalety ogólnodostępnej dla niepełnosprawnych w pawilonie C,
5) dodatkowego okno od strony wewnętrznego patia w pawilonie C,
6) nowego zagospodarowanie placu zabaw „Figle i psoty” poprzez:
- usytuowanie karuzeli dla osób z niepełnosprawnością,
- wyznaczenie ścieżki wokół karuzeli z zachowaniem strefy bezpieczeństwa,
- usytuowanie nowej zabawki do wspinaczki,
- usytuowanie ławki społecznej,
7) nasadzeń roślinności pnącej w osi przesłon pawilonów A,B,C,
8) zacienienie piłkochwytów,
9) lekkie zadaszenie przestrzeni

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

69126,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.