Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    14 ofert
  2. Umowa zawarta
    16 ofert
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
30 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie szkoleń z efektywnej komunikacji, współpracy w zespole, rozwiązywania konfliktów, myślenia krytycznego, kompetencji społecznych

Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń z efektywnej komunikacji, współpracy w zespole,…”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 30 ofert.

Zamawiający: Województwo ŚląskieKatowice, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 46 860 zł
Liczba ofert
30 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2026

    Termin ofert: 1 czerwca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    27 sierpnia 2026

    14 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PC Open Sp. z o.o. (część 1); Eurokreator s.c. Rafał Kunaszyk, Anna Kunaszyk (część 2).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 30 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276254650

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Ligonia 46

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-037

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@slaskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slaskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zam_na_usl_spoleczne_i_inne_szczegolne_uslugi/?p=2026%5ETryb+podstawowy%5Eaktualne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie szkoleń z efektywnej komunikacji, współpracy w zespole, rozwiązywania konfliktów, myślenia krytycznego, kompetencji społecznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44d04511-6506-4591-a0b0-9b37d84a776e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409418

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034980/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Usługi szkolenia grupowe - negocjacje, komunikacja społeczna, interpersonalna

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot umowy jest częściowo współfinansowany w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz 15% z wkładu budżetu Województwa Śląskiego – dotyczy części I-III.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00256383

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ-ZP.272.4.3.2026.MBU

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Kompleksowe przygotowanie i realizacja szkoleń wyjazdowych z noclegiem, obejmujących tematykę efektywnej komunikacji i współpracy w zespole, komunikacji empatycznej z wykorzystaniem metody (NVC), budowania synergii w pracy zespołowej, współpracy w środowisku hybrydowym oraz wykorzystania narzędzi do organizacji pracy (ASANA) dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. 2. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usług w sposób umożliwiający dostępność wszystkim uczestnikom spotkań, w tym osobom z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem warunków realizacji przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 10, 11, 12, 13 i 15 Opisu Przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2a do SWZ. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 6. Przedmiot umowy jest częściowo współfinansowany w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz 15% z wkładu budżetu Województwa Śląskiego .

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.)Wartość części

357041,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Kompleksowe przygotowanie i realizacja szkoleń wyjazdowych z noclegiem obejmujących tematykę budowania skutecznego zespołu, integracji i team buildingu, komunikacji wewnątrz zespołu, rozwiązywania konfliktów oraz niwelowania barier komunikacyjnych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. 2. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usług w sposób umożliwiający dostępność wszystkim uczestnikom spotkań, w tym osobom z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem warunków realizacji przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 10, 11, 12, 13 i 15 Opisu Przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w: Załączniku nr 2b do SWZ. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 6. Przedmiot umowy jest częściowo współfinansowany w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz 15% z wkładu budżetu Województwa Śląskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.)Wartość części

204966,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Część III – Kompleksowe przygotowanie i realizacja szkoleń wyjazdowych z noclegiem, obejmujących tematykę współpracy międzyreferatowej, negocjacji wewnętrznych, komunikatywności i organizacji pracy, myślenia krytycznego, kompetencji społecznych oraz asertywności w środowisku zawodowym dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. 2. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usług w sposób umożliwiający dostępność wszystkim uczestnikom spotkań, w tym osobom z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem warunków realizacji przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 10, 11, 12, 13 i 15 Opisu Przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w: Załączniku nr 2c do SWZ. 5. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 6. Przedmiot umowy jest częściowo współfinansowany w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz 15% z wkładu budżetu Województwa Śląskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.5.)Wartość części

253400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

14

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

13

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221403,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

423150,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

221403,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PC Open Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7322170013

7.3.3)Ulica

ul. Dowborczyków nr 30/34 lok.1.02

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

90-019

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

221403,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

16

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

14

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

137280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

314600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

137280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Eurokreator s.c. Rafał Kunaszyk, Anna Kunaszyk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: wspólniczka Anna Kunaszyk Eurokreator; wspólnik Rafał Kunaszyk Eurokreator

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6792966157

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 13/1U

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-701

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

137280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80530000-8Usługi szkolenia zawodowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
46 860 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
30 672 zł143 925 zł
Rozstęp międzykwartylowy
113 253 zł
Źródło próbki
CPV 80530000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
30 672 zł
Mediana
46 860 zł
Górny kwartyl
143 925 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Śląskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80530000-8 (Usługi szkolenia zawodowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.