Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”.

Zamawiający Kujawsko-Pomorska Akademia Innowacji (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Kujawsko-Pomorska Akademia InnowacjiToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Kujawsko-Pomorska Akademia Innowacji

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 526048784

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szosa Bydgoska 52

1.4.2.)Miejscowość

Toruń

1.4.3.)Kod pocztowy

87-100

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

m.kubny@akademiakpai.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://akademiakpai.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dd18fe8b-890f-4bb3-a11d-62c49f4c5782

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409403

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00275475

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Młyn Energii–dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”,Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027,Priorytet 6. Fundusze europejskie na rzecz zwiększenia dostępności regionalnej infrastruktury dla mieszkańców, Działanie 6.12 Wsparcie Instytucji Kultury.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii w ramach projektu „Młyn Energii – dostosowanie obiektu Młyna Górnego w Grudziądzu do funkcji kulturalno-edukacyjnych”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Zakup i dostawa sprzętu do obserwacji astronomicznych oraz astrofotografii.
1) Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 1.2. do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Rodzaj asortymentu i ilość: teleskop słoneczny 100 Ha – 1 szt.
2) Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o parametrach przewyższających wymagania Zamawiającego, o współczesnych wymaganiach technologicznych, spełniającego, co najmniej wymagania minimalne określone w załączniku nr 1.2. do SWZ i nie gorszego w zakresie jakości i uwarunkowań technicznych, przy zachowaniu jego odpowiedniej funkcjonalności i przeznaczenia.
3) Zamawiający wymaga, aby dane podane przez Wykonawcę w załączniku nr 2.2. do SWZ – Formularz ofertowy – część szczegółowa, jednoznacznie i precyzyjnie wskazywały przedmiot zamówienia. Podane dane muszą pozwolić Zamawiającemu na jednoznaczną identyfikację przedmiotu zamówienia w zakresie konfiguracji zgodnej z wymaganiami Zamawiającego za pomocą ogólnie dostępnych sposobów (np. model przedmiotu zamówienia i nazwa producenta, link do opisu przedmiotu zamówienia, adres strony internetowej itp.) w celu sprawdzenia poprawności jego parametrów z wymaganiami SWZ. W przypadku, gdy podany przez Wykonawcę model czy nazwa przedmiotu zamówienia nie obrazują w pełni spełnienia wymagań zamawiającego należy wskazać dane techniczne w zakresie konfiguracji i akcesoriów przedmiotu.

3.9.)Główny kod CPV

38635000-5 - Teleskopy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

35 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Delta Optical Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8222047012

4.3.3.)Ulica

ul. Piękna 1, Nowe Osiny

4.3.4.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

4.3.5.)Kod pocztowy

05-300

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18689,11 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00332203/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

18689,11 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38635000-5Teleskopy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kujawsko-Pomorska Akademia Innowacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38635000-5 (Teleskopy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.