Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski
Zamawiający Gmina Rzepiennik Strzyżewski (Rzepiennik Strzyżewski, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
19 grudnia 2025
Termin ofert: 30 stycznia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 lutego 2026
12 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Rzepiennik Strzyżewski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851660884 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rzepiennik Strzyżewski 400 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzepiennik Strzyżewski |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-163 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 14 653 05 01 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rzepiennik@rzepiennik.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.rzepiennik.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f8a16123-1a0f-4ad0-a646-ad1b9b521e7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00409345 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00611679 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych 45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego 45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego 45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 180 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi Budowlane-Brukarstwo PRUCHNICKI s.c. Mieczysław Pruchnicki, Krzysztof Pruchnicki |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Usługi Budowlane-Brukarstwo PRUCHNICKI s.c. Mieczysław Pruchnicki, Krzysztof Pruchnicki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 122464825 |
| 4.3.3.) | Ulica | Generała Sikorskiego 27a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gromnik |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-180 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 489623,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00131714/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 489623,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.