Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
284 917 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych szkolnych pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach, zlokalizowanego przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakres cz
    Wartość umowy
    121 933 zł
    12 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych przedszkolnych pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach, zlokalizowanego przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakr
    Moje Bambino Sp. z o.o.· Łódź
    Wartość umowy
    93 589 zł
    9 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem części 3 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach, zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakres części 3 zamówienia ok
    Moje Bambino Sp. z o.o.· Łódź
    Wartość umowy
    69 396 zł
    10 ofert
Oferty w postępowaniu
31 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach

Zamawiający Gmina Skawina (Skawina, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz do Oddziałów…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 284 917 zł. Złożono 31 ofert.

Zamawiający: Gmina SkawinaSkawina, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 27 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
284 917 zł
Liczba ofert
31 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Diverti Grażyna Tomaszek (część 1); Moje Bambino Sp. z o.o. (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 284 917,36 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 31 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Skawina

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555588

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Skawina

1.5.3.)Kod pocztowy

32-050

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gminaskawina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/umigskawina

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e44c57cd-cc1c-44a8-a499-ec4bcbbe1616

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e44c57cd-cc1c-44a8-a499-ec4bcbbe1616

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00078724/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt dofinansowany z Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334917

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.32.CUW.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

292574,45 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych szkolnych pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach, zlokalizowanego przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakres części 1 zamówienia określony został w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach stanowiących jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37524100-8 - Gry edukacyjne

37524200-9 - Gry planszowe

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

37523000-0 - Puzzle

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.)Wartość części

116260,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych przedszkolnych pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach, zlokalizowanego przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakres części 2 zamówienia określony został w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach stanowiących jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37524100-8 - Gry edukacyjne

37524200-9 - Gry planszowe

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

37523000-0 - Puzzle

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.)Wartość części

102239,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części 3 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach, zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakres części 3 zamówienia określony został w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach stanowiących jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37524100-8 - Gry edukacyjne

37524200-9 - Gry planszowe

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

37523000-0 - Puzzle

37520000-9 - Zabawki

4.5.5.)Wartość części

74073,94 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121932,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

296612,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121932,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Diverti Grażyna Tomaszek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 369168038

7.3.3)Ulica

Cieszyńska 362

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121932,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-09

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93588,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

269628,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93588,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 100283710

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93588,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-09

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69396,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

259087,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69396,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 100283710

7.3.3)Ulica

Graniczna 46

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-428

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69396,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skawina prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skawina.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 284 917 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Diverti Grażyna Tomaszek (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.