Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
698 810 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 października 2026 do 30 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 698 810 zł – 836 426 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekty społeczne30%Znajomość języka obcego10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi szatniarskie w obiektach UMCS

Zamawiający Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi szatniarskie w obiektach UMCS”, wybierając ofertę wykonawcy Gladiatos Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 698 810 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Marii Curie-SkłodowskiejLublin, Lubelskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
698 810 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gladiatos Sp. z o.o. (Lublin).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 698 809,64 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 698 809,64 zł do 836 426,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2026 r. do 30 kwietnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001353

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-031

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 537 59 65

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@mail.umcs.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umcs.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

umcs.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi szatniarskie w obiektach UMCS

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24c43423-b83c-47d4-97b6-c676309f97b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409119

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044356/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Usługi szatniarskie w obiektach UMCS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327775

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/46-2026/DZP-p

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług szatniarskich w obiektach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98341140-8 - Usługi dozorowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

698809,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

836426,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

698809,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gladiatos Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7133096646

7.3.3)Ulica

3 Maja 8 lok. 7

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-078

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

760049,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-10-01 do 2027-04-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 698 810 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341120-2 (Usługi portierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gladiatos Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.