Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, Albuminy oraz immunoglobuliny ludzkiej anty - Rh D.

Zamawiający Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, Albuminy oraz immunoglobuliny ludzkiej anty -…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 034 047 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

14 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 630863147

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Adama Wrzoska 1

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

60-663

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@szoz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szoz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b681ee72-328d-4f0c-bfa9-660969aa7bfa

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409110

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 63-204506

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, Albuminy oraz immunoglobuliny ludzkiej anty - Rh D.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tytuł: Część nr 13: Dostawa produktów leczniczych.
Opis: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13

3.9.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Urtica Sp. zo.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

54-613

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

459164,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/S 130-448773

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zwiększenie wartości umowy o wartości nie przekraczającą 10% oraz dodanie zapisów dot. KSEF

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§1
Paragraf 3 ustęp 1 Umowy otrzymuje następujące brzmienie:
Strony ustalają maksymalne wynagrodzenie za wykonanie całego przedmiotu Umowy w wysokości:
Wartość brutto: 545 480,00 zł
Zmianie ulegają zapisy umowy poprzez dodanie w § 5 ustęp 10
W związku z wejściem w życie obowiązku korzystania z KSeF, wszystkie faktury ustrukturyzowane, dokumentujące transakcje objęte tym systemem, będą wystawiane i przesyłane Wykonawcę/Dostawcę/Sprzedawcę* oraz odbierane przez Zamawiającego/Odbiorcę/Kupującego* wyłącznie za pośrednictwem KSeF. W przypadku wystąpienia awarii Krajowego Systemu e-Faktur po stronie systemu, potwierdzonej komunikatem udostępnionym przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych, uniemożliwiającej wystawienie faktury ustrukturyzowanej w KSeF, na czas trwania przeszkody faktury będą wystawiane w formie elektronicznej jako pliki PDF i przesyłane z adresu e-mail: dyskietki@urtica.pl,naleznosci@urtica.plna adres e-mail:kancelaria@szoz.pl

5.4.6.)Wartość zmiany

545480,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

319536,74 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33690000-3Różne produkty lecznicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 034 047 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
763 803 zł5 118 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 354 205 zł
Źródło próbki
CPV 33690000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
763 803 zł
Mediana
2 034 047 zł
Górny kwartyl
5 118 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.