Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    2 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3Usługa medyczna – spotkania/warsztaty grupowe. Usługa polega na przeprowadzeniu spotkań/ warsztatów grupowych z zakresu dietetyki oraz aktywności fizycznej (treningu). Ogółem min. 25 spotkań/warsztatów, a max. 40 spotkań/warsztatów
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość40%Doświadczenie personelu40%Dostępność40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługi medyczne”

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługi medyczne”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 745 813 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,4 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472349582

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wólczańska 49

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-608

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wup.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wuplodz.praca.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1328799

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługi medyczne”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c99b5684-131b-47f2-9791-80311420c28e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409076

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034856/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Usługi medyczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt, którego umowa dotyczy jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 - projekt "Dobre zdrowie kadry Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi".

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306991

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

168387,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa medyczna – wizyty fizjoterapeutyczne.
Usługa polega na przeprowadzeniu wizyt fizjoterapeutycznych obejmujących masaż leczniczy kręgosłupa ze szczególnym uwzględnieniem odcinka szyjnego, połączony z konsultacją w zakresie profilaktyki przeciążeń kręgosłupa oraz ergonomii pracy. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację od min. 240 do max. 560 wizyt fizjoterapeutycznych. Minimalny czas trwania jednej wizyty to 30 minut (czas trwania wizyty stanowi kryterium oceny ofert).

4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

4.5.5.)Wartość części

68880,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa medyczna – konsultacje lekarza medycyny pracy.
Usługa polega na przeprowadzeniu konsultacji lekarza medycyny pracy, wykraczających poza obowiązkowe badania z zakresu medycyny pracy. Maksymalna liczba konsultacji wynosi 40, natomiast minimalny gwarantowany przez Zamawiającego poziom realizacji usługi wynosi 20 konsultacji. Minimalny czas trwania 1 konsultacji wynosi 20 minut.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

4.5.5.)Wartość części

7175,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa medyczna – spotkania/warsztaty grupowe.
Usługa polega na przeprowadzeniu spotkań/ warsztatów grupowych z zakresu dietetyki oraz aktywności fizycznej (treningu). Ogółem min. 25 spotkań/warsztatów, a max. 40 spotkań/warsztatów.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

4.5.5.)Wartość części

55000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa medyczna – badania EMG.
Usługa polega na wykonaniu badań elektromiograficznych (EMG właściwe: elektromiografia igłowa) w kierunku cieśni nadgarstka. Usługą zostanie objętych min. 50 a max. 140 uczestników projektu.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia

4.5.5.)Wartość części

37332,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

123200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REHABILIS mgr MARCIN LIS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6521639825

7.3.3)Ulica

Targowa 13

7.3.4)Miejscowość

Czechowice-Dziedzice

7.3.5)Kod pocztowy

43-502

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121000-3Usługi medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
745 813 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
408 097 zł964 184 zł
Rozstęp międzykwartylowy
556 088 zł
Źródło próbki
CPV 85121000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
408 097 zł
Mediana
745 813 zł
Górny kwartyl
964 184 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121000-3 (Usługi medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.