Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn. „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Krynica Morska, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn. Zwiększenie poziomu…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.)Oddział zamawiającego

PWiK SPÓŁKA Z O.O.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170188492

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przyjaźni 1

1.5.2.)Miejscowość

Krynica Morska

1.5.3.)Kod pocztowy

82-120

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

55 247 61 12

1.5.8.)Numer faksu

bok@pwikkrynicam.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bok@pwikkrynicam.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pwikkrynicam.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6d32fbf-9e73-4fb8-8d59-150b4dd43b3d

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn.
„Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a6d32fbf-9e73-4fb8-8d59-150b4dd43b3d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409052

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00352143/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn. „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie współfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Priorytet: C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL, konkurs grantowy pn. „Cyberbezpieczne Wodociągi”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00364149

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/ZP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1158790,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonawca zobowiązany jest do kompleksowego świadczenia usług i dostaw , obejmujących nie tylko samą dostawę sprzętu i licencji na oprogramowanie wyszczególnionych w niniejszym dokumencie, ale również pełne wdrożenie operacyjne tych rozwiązań w środowisku Zamawiającego.
Zakres prac powierzonych Wykonawcy został szczegółowo opisany w zał. 1a - OPZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48820000-2 - Serwery

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72511000-0 - Usługi zarządzania oprogramowaniem sieciowym

72212730-5 - Usługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającego

72514200-3 - Usługi rozbudowy systemów komputerowych

72514300-4 - Usługi w zakresie konserwacji systemów komputerowych

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1149000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1149000,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32410000-0Lokalna sieć komputerowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krynica Morska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32410000-0 (Lokalna sieć komputerowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.