Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie.

Zamawiający Centrum Sportu Raszyn (Raszyn, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Sportu RaszynRaszyn, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM SPORTU RASZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016364913

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Sportowa 30

1.4.2.)Miejscowość

Raszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

05-090

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@csr.raszyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://csrraszyn.bip.net.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c08b7e97-31f3-4630-a0ee-7f7dd8c753fb

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409025

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00200571

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie, w tym w szczególności:
a) zmianę istniejących kotłów na nowe wraz z armaturą, przewodów spalinowych i orurowania, pompami i systemem kominowym;
b) wykonanie niezbędnych remontowych prac budowlanych w celu odtworzenia właściwego stanu technicznego pomieszczenia oraz spełnienie obecnych wymogów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

44621200-1 - Kotły grzewcze

39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-06-22 do 2026-08-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

HYDRO-BUD BUDOWNICTWO Sp. z o.o. sp. k., ,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 7622000918

4.3.3.)Ulica

ul. Pułtuska 114P

4.3.4.)Miejscowość

Wyszków

4.3.5.)Kod pocztowy

07-202

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

991545,21 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00283291/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z wystąpieniem robót zamiennych koniecznych do zakończenia robót.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku z wystąpieniem robót zamiennych koniecznych do zakończenia robót objętych Umową, opisanych szczegółowo w Protokole konieczności z dnia 17.08.2026 r., zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, zachodzi konieczność wprowadzenia zmian do Umowy poprzez konieczność zmiany rozwiązania projektowego w zakresie wykonania przewodów kominowych tj. Wykonanie przewodów kominowych w technologii dwuściennej izolowanej, na całej długości ich prowadzenia.
Łączna wartość robót związanych z zamianą kominów generuje dopłatę w wysokości 20 368,86 złotych netto, co daje wartość 25 053,70 złotych brutto.

5.4.6.)Wartość zmiany

25053,70

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1016598,91 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Sportu Raszyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raszyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.