Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie obow. inspektorów nadzoru inwestorskiego specj. inżynieryjnej drogowej, specj. instalacyjnej w zakresie sieci kanalizacji sanitarnej i deszcz. dla zad. pn: „Budowa i modernizacja dróg(..)”

Zamawiający Gmina Ornontowice (Ornontowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie obow. inspektorów nadzoru inwestorskiego specj. inżynieryjnej drogowej, specj.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina OrnontowiceOrnontowice, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ornontowice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257759

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zwycięstwa 26a

1.4.2.)Miejscowość

Ornontowice

1.4.3.)Kod pocztowy

43-178

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.7.)Numer telefonu

323306222

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@ornontowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.ornontowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-81568682-2e2a-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409016

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00374468

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie obow. inspektorów nadzoru inwestorskiego specj. inżynieryjnej drogowej, specj. instalacyjnej w zakresie sieci kanalizacji sanitarnej i deszcz. dla zad. pn: „Budowa i modernizacja dróg(..)”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części I:
Pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjnej drogowej nad zadaniem: „Budowa i modernizacja dróg gminnych” oraz wykonywanie czynności polegających na:
- weryfikacji dokumentacji projektowej pod kątem jej kompletności i zgodności z przepisami prawa
i zawartymi umowami,
- prowadzeniu cotygodniowych Rad budowy z udziałem wykonawcy robót budowlanych,
w terminach uzgodnionych z Zamawiającym,
w oparciu o dokumentacje techniczne i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), zgodnie z wymaganiami specyfikacji warunków zamówienia.
Dokumenty dla zadania są dostępne pod adresem:
https://e-zp.ornontowice.pl/procurements/113/procurement,
postępowanie nr ZWRZP.271.00005.2024.

Odpowiedzialność Wykonawcy robót budowlanych, nad którymi wykonywany będzie nadzór inwestorski z tytułu gwarancji i rękojmi za wady fizyczne, 84 miesiące licząc od daty odbioru końcowego robót budowlanych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz części II stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

490 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Eurodroga Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

638-177-63-66

4.3.3.)Ulica

Wolna 80a

4.3.4.)Miejscowość

Rybnik

4.3.5.)Kod pocztowy

44-203

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

44280,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00530838/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

44280 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ornontowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ornontowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.