"Utworzenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Antonina, gmina Dobre"
Zamawiający Gmina Dobre (Dobre, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Utworzenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Antonina, gmina Dobre”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 819 651 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
12 listopada 2025
Termin ofert: 27 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 grudnia 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Dobre |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711582658 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | T.Kościuszki1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Dobre |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-307 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 257571190 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 257571190 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@gminadobre.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.gminadobre.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b6ca4542-929e-4371-bf42-659ee90aa3de |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00408962 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00526163 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | "Utworzenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Antonina, gmina Dobre" |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Dostawa i montaż pawilonu w celu utworzenia świetlicy wiejskiej w miejscowości Antonina, gmina Dobre. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: dokumentacji projektowej, przedmiarach oraz STWiOR – stanowiące – załącznik nr 1 do SWZ 2. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym pod warunkiem, że będą one o nie gorszych właściwościach i jakości. Tam, gdzie Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Przedmiot zamówienia określony został za pomocą poniższych kodów Wspólnego Słownika Zamówień CPV: Instalacja wodociągowa - CPV 45240000-1 Instalacja kanalizacji sanitarnej - CPV 45330000-9 Instalacja ogrzewania elektrycznego - CPV 45350000-5 Instalacja klimatyzacji - CPV 45350000-5 Rozdzielnice elektryczne CPV 45315700-5 Trasy kablowe CPV 45317000-2 Wewnętrzne Linie Zasilające WLZ oraz okablowanie CPV 45310000-3 Instalacja oświetlenia CPV 45311200-2 Instalacja gniazd wtykowych CPV 45315600-4 Instalacja sieci strukturalnej CPV 32524000–2 Instalacja połączeń wyrównawczych CPV: 45311100-1 Instalacja przyzywowa CPV 45312200-9 Instalacja odgromowa i uziomowa CPV 45312310-3 Pomiary, CPV 45317000-2 71355000-1 Obsługa geodezyjna inwestycji 45100000-8 Roboty przygotowawcze 45212300-9 Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych 45421100-5 Okna i drzwi |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 1 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Panel Sandwich Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7972064913 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Janówek 50, Grójec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-600 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 258300 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00624035/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 258300,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).