Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Luzino do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 oraz 2025/2026
Zamawiający Gmina Luzino (Luzino, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=268, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
18 lipca 2024
Termin ofert: 26 lipca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 sierpnia 2024
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
26 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
26 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
26 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA LUZINO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675340 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ofiar Stutthofu 11 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Luzino |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 84-242 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL634 - Gdański |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 586782068 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia_sc@luzino.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://samorzad.gov.pl/web/gmina-luzino |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4842d691-592c-4332-ae42-6bb4fe80b954 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00408915 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00419400 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Luzino do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 oraz 2025/2026 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 2 zamówienia – Przewóz dzieci z niepełnosprawnościami na trasie Nr 2: Zelewo – Kochanowo - Kębłowo – Luzino: ul. Wielki Las, Tartaczna, Młyńska - dowóz do placówek oświatowych (Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego ul. Sobieskiego 279, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie ul. Sobieskiego 277c) oraz ich odwożenie do miejsca zamieszkania. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | GERT- TRANS Papke Krzysztof |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 958-003-93-30 |
| 4.3.3.) | Ulica | Północna 11 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kębłowo |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 84-242 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 196992,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00452662/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 189216,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.