Kampania informacyjno-edukacyjna Miejskiego Centrum Ekologicznego w Żywcu – etap II zamówienia
Zamawiający Miasto Żywiec (Żywiec, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kampania informacyjno-edukacyjna Miejskiego Centrum Ekologicznego w Żywcu – etap II…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 105 332 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=638, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Miasto Żywiec |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072182539 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Żywiec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 33 475 42 00 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 33 475 42 02 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zywiec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zywiec.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a86a3ec6-ead2-40d1-9b4f-57d9987831c0 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00408895 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00070714 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | FE SL 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kampania informacyjno-edukacyjna Miejskiego Centrum Ekologicznego w Żywcu – etap II zamówienia |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot II etapu zamówienia obejmuje świadczenie usług organizowania warsztatów ekologicznych oraz spacerów edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także młodzieży, dorosłych i seniorów, w okresie od stycznia do lipca 2026 roku, szczegółowo opisanych w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 79610000-3 - Zapewnianie usług personelu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-07-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Prokultura Monika Pietraszko-Warchałowska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 540608137 |
| 4.3.3.) | Ulica | Chochołów 14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chochołów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 34-513 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 17400,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00173274/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 17400,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.