AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywne dostawy paliwa drzewnego pelletu spełniające parametry normy jakościowej DIN PLUS lub EN PLUS A1 dla Domu Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich od września 2026 r. do sierpnia2027 r.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich (Janowice Wielkie, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Sukcesywne dostawy paliwa drzewnego pelletu spełniające parametry normy jakościowej DIN…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00. Planowany budżet: 360 500 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
360 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 10:00
7d 20h
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywne dostawy paliwa drzewnego pelletu spełniające parametry normy jakościowej DIN PLUS lub EN PLUS A1 dla Domu Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich od września 2026 r. do….

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 360 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail