Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
88 900 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 88 900 zł – 138 129 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.

Zamawiający Gmina Dębica (Dębica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci…”, wybierając ofertę wykonawcy Bartosz Kruk. Wartość umowy: 88 900 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina DębicaDębica, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
88 900 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bartosz Kruk (Bilcza), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 88 900,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 88 900,00 zł do 138 129,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dębica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661056

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Batorego 13

1.5.2.)Miejscowość

Dębica

1.5.3.)Kod pocztowy

39-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

14 6803342; 14 6803310

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ugdebica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugdebica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ca3a1f1-737c-4c4a-b9ed-ea111cb7656e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ca3a1f1-737c-4c4a-b9ed-ea111cb7656e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408678

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037772/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Ochrona niematerialnego dziedzictwa gminy Dębica i rewitalizacja Europejskiego Centrum Pamięci i Pojednania.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00360316

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

153083,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.
Zamówienie obejmuje:
1. Wykonanie 2 koncepcji architektonicznych projektowanych obiektów wraz
z zagospodarowaniem terenu.
2. Wykonanie projektu zagospodarowania działki.
3. Wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego.
4. Wykonanie projektu technicznego (wykonawczego).
5. Wykonanie załączników do projektu budowlanego (w tym informacji BIOZ
– jeżeli będzie wymagana).
6. Wykonanie przedmiaru robót.
7. Wykonanie kosztorysu inwestorskiego.
8. Wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.
9. Wersja elektroniczna dokumentacji na nośniku pamięci Flash USB (pendrive).
10. Uzyskanie w imieniu Inwestora decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, jeżeli będzie wymagana.
11. Uzyskanie innych niezbędnych decyzji, pozwoleń, niezbędnych do realizacji inwestycji, np. decyzji o warunkach
zabudowy – w razie ich wymagalności
12. Udzielanie odpowiedzi i wyjaśnień w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na
usługi i roboty budowlane.
13. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji w czasie wykonywania robót budowlanych, dostaw, usług
oraz w okresie rękojmi za wady
14. Uzyskanie mapy zasadniczej i mapy do celów projektowych, ekspertyz, opinii, badania i pomiary oraz dokonanie
niezbędnej inwentaryzacji
15. Uzyskanie zezwolenia Wojewody oraz zgody Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, a także uzyskanie pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia do właściwych organów – w razie ich wymagalności.

Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

138129,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bartosz Kruk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

260606296

7.3.3)Ulica

Księdza Ściegiennego 80

7.3.4)Miejscowość

Bilcza

7.3.5)Kod pocztowy

26-026

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamówienie realizowane jest w ramach zadania:
„Ochrona niematerialnego dziedzictwa gminy Dębica i rewitalizacja Europejskiego Centrum Pamięci i Pojednania ”.

Zamawiający planuje złożenie wniosku o dofinansowanie zadania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Kultura” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 115 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
97 526 zł340 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 274 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
97 526 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
340 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dębica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 88 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bartosz Kruk (Bilcza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.