Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
91 398 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    51 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    167 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    91 180 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Wiek pojazdu30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dowóz uczniów z terenu Gminy Przemyśl do szkół w roku szkolnym 2026/2027"

Zamawiający Gmina Przemyśl (Przemyśl, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów z terenu Gminy Przemyśl do szkół w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 91 398 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina PrzemyślPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość ofert
91 398 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Handlowo Usługowa Mariusz Franków (część 1); Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. (część 2); Firma Handlowo-Usługowa Mariusz Franków (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 91 398,32 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Przemyśl

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900298

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Borelowskiego

1.5.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

37-700

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gminaprzemysl@home.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminaprzemysl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27589923-a56f-4e86-ad9c-8b1f78870423

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Dowóz uczniów z terenu Gminy Przemyśl do szkół w roku szkolnym 2026/2027"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27589923-a56f-4e86-ad9c-8b1f78870423

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408018

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00100776/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Dowóz uczniów z terenu Gminy Przemyśl do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00362636

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IG.271.15.ZP.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

209274,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup ulgowych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łętowni, Łętownia 54, 37-700 Łętownia (uczniowie z miejscowości Kuńkowce, Łętownia, Wapowce oraz Bełwin) oraz do Zespołu Szkół w Ostrowie, Ostrów 29, 37-700 Ostrów (uczniowie z miejscowości Ostrów) z terenu Gminy Przemyśl.
Transport odbywa się własnym środkiem transportu Wykonawcy, który jest wykorzystywany tylko na potrzeby dowożonych i odwożonych uczniów.
1. Dowozem objętych jest ok. 110 uczniów.
• Liczba uczniów dojeżdżających do Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Łętowni – ok. 90 uczniów
• Liczba uczniów dojeżdżających do Zespołu Szkół w Ostrowie – ok. 20 uczniów
2. Liczba uczniów dojeżdżających jest liczbą, która może ulec zmianie w trakcie trwania umowy (np. w przypadku rezygnacji ucznia z kształcenia w danej placówce, zmiany miejsca zamieszkania i innych zdarzeń losowych). Podane liczby uczniów są aktualne na dzień ogłoszenia postepowania o udzielenie zamówienia. W przypadku zmniejszenia liczby uczniów korzystających z dowozu Wykonawcy nie będą przysługiwały z tego tytułu żadne roszczenia o zapłatę wynagrodzenia za liczbę uczniów stanowiących różnicę pomiędzy liczbą wskazaną w SWZ a liczbą uczniów faktycznie objętą realizacją usługi. Wykonawca będzie miał prawo do wynagrodzenia tylko za faktycznie zrealizowaną usługę – ostateczne wynagrodzenie będzie uzależnione od liczby wykupionych w okresie trwania umowy biletów miesięcznych.
3. Realizacja zamówienia odbywać będzie się w dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2026/2027. Okres nauki wynosi 10 miesięcy, tj. 188 dni dla dowozu do Szkoły Podstawowej w Łętowni i Szkoły Podstawowej w Ostrowie oraz 203 dni dla Przedszkola Samorządowego w Kuńkowcach wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łętowni. Dowóz realizowany będzie w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. dla SP w Łętowni i SP w Ostrowie, oraz w okresie od 01.09.2026 r. do 15.07.2027 r. dla PS w Kuńkowcach.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

76835 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup ulgowych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do Zespołu Szkół w Nehrybce, Nehrybka 188a, 37-733 Nehrybka z terenu Gminy Przemyśl.
Transport odbywa się własnymi środkami transportu Wykonawcy, które są wykorzystywane tylko na potrzeby dowożonych i odwożonych uczniów.

1. Dowozem objętych jest ok. 41 uczniów.
2. Liczba uczniów dojeżdżających jest liczbą, która może ulec zmianie w trakcie trwania umowy (np. w przypadku rezygnacji ucznia z kształcenia w danej placówce, zmiany miejsca zamieszkania i innych zdarzeń losowych). Podane liczby uczniów są aktualne na dzień ogłoszenia postepowania o udzielenie zamówienia. W przypadku zmniejszenia liczby uczniów korzystających z dowozu Wykonawcy nie będą przysługiwały z tego tytułu żadne roszczenia o zapłatę wynagrodzenia za liczbę uczniów stanowiących różnicę pomiędzy liczbą wskazaną w SWZ a liczbą uczniów faktycznie objętą realizacją usługi. Wykonawca będzie miał prawo do wynagrodzenia tylko za faktycznie zrealizowaną usługę – ostateczne wynagrodzenie będzie uzależnione od liczby wykupionych w okresie trwania umowy biletów miesięcznych.
3. Realizacja zamówienia odbywać będzie się w dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2026/2027. Okres nauki wynosi 10 miesięcy, tj. 188. Dowóz realizowany będzie w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.
4. Wykonawca ma obowiązek ustalić szczegółowe godziny kursów z dyrektorem placówki.
Przewiduje się następujące kursy:
• poniedziałek, wtorek, środa - dwa kursy poranne zapewniające dowóz dzieci do szkoły na godz. 6.55 oraz na godz. 7.45
• czwartek, piątek - jeden kurs poranny zapewniający dowóz dzieci do szkoły na godz. 7.45
• w dniach od poniedziałku do piątku dwa kursy popołudniowe (odwóz): pierwszy pomiędzy 12.10 a 13.15 oraz drugi rozpoczynający się o godz. 14.50

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

61024,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przewóz uczniów posiadających orzeczenia o kształceniu specjalnym do niżej podanych placówek oświatowych położonych na terenie Miasta Przemyśla:
• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu, ul. Czarnieckiego 24, 37-700 Przemyśl,
• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Przemyślu, ul. Kopernika 14, 37-700 Przemyśl,
• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Przemyślu, ul. Dworskiego 104, 37-700 Przemyśl,
• Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu, ul. Grunwaldzka 81, 37-700 Przemyśl,
• Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Przemyślu, ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II 78, 37-700 Przemyśl,
• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 w Przemyślu, ul. Kapitulna 4, 37-700 Przemyśl
1. Przewóz dotyczy roku szkolnego 2026/2027. Ilość dni nauki wynosi: 188 dni – 10 miesięcy.
Dowóz i odwóz realizowane będą w okresie od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. przez
5 dni w tygodniu z wyłączeniem sobót, dni ustawowo wolnych, przerw świątecznych
2. Szacunkowa liczba dowożonych uczniów w w/w okresie – 8 osób.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

71414,93 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo Usługowa Mariusz Franków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

795027783

7.3.4)Miejscowość

Malawa 23/1

7.3.5)Kod pocztowy

37-740

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

167,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952229794

7.3.3)Ulica

Dworskiego 106

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.5)Kod pocztowy

37-700

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68601,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74448,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118440,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91180,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo-Usługowa Mariusz Franków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

795027783

7.3.4)Miejscowość

Malawa 23/1

7.3.5)Kod pocztowy

37-740

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91180,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przemyśl prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 91 398 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Handlowo Usługowa Mariusz Franków (Malawa 23/1). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.