Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

Zamawiający Gmina Trzcianka (Trzcianka, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TrzciankaTrzcianka, Wielkopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzcianka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791129

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sikorskiego 7

1.4.2.)Miejscowość

Trzcianka

1.4.3.)Kod pocztowy

64-980

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ratusz@trzcianka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://trzcianka.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-caba3256-e788-4298-9590-303a3fe85ac2

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407695

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00194077

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - oddział żłobkowy:
1) adaptacja pomieszczeń sali, łazienki, wc i zaplecza,
2) montaż ogrodzeń,
3) montaż wyposażenia placu zabaw, małej architektury i wózkowni,
4) montaż nawierzchni utwardzonych chodnika,
5) przenoszenie i zabezpieczenie na czas remontu pozostającego wyposażenia, urządzeń itp.
6) wygrodzenie części terenu przyległego w celu składowania tam materiałów budowlanych, gruzu i odpadów w kontenerach, wygrodzenia ewentualnej części magazynowej i zapewnienia bezpieczeństwa przy usuwaniu gruzu,
7) wywóz i utylizacja materiałów powstałych z prac rozbiórkowych i remontowych,
8) zabezpieczenie przejść wykorzystywanych przez użytkowników budynku, a znajdujących się w zasięgu robót rozbiórkowych zabezpieczyć plandekami lub wytyczenie innej drogi (obejścia i objazdy) oraz wyraźne oznakowanie.

Przedmiar robót nie stanowi podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowi jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia. Podstawą do określenia przedmiotu zamówienia przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej jest dokumentacja projektowa oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót

Wymagania określone w Opisie technicznym, SWZ oraz Ofercie są wiążące dla Wykonawcy i traktowane jako integralna część całej Dokumentacji. Wykonawca nie ma prawa wykorzystywać ewentualnych błędów lub oczywistych omyłek zawartych w Dokumentacji. W przypadku ich zauważenia, ma obowiązek niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. Zamawiający podejmie decyzję, czy i w jaki sposób wprowadzić odpowiednie zmiany lub poprawki.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

84 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KANVEX TEAM sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6070093837

4.3.3.)Ulica

ul. Mostowa 2c

4.3.4.)Miejscowość

Chodzież

4.3.5.)Kod pocztowy

64-800

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

285119,26 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00270071/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W trakcie realizacji zadania nastąpiła konieczność wykonania następujących robót - nieobjętych zamówieniem podstawowym.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

- Prace remontowe ścian i sufitów wszystkich adaptowanych pomieszczeń żłobkowych, w tym m.in. usunięcie starych tapet w szatni, punktowe odkucie zniszczonych tynków, uzupełnienie warstw tynków i gładzi gipsowych oraz malowanie powierzchni farbami, charakteryzującymi się wyjątkową odpornością na zabrudzenia i ścieranie,
- Usunięcie punktowych zawilgoceń ścian łazienkowych, wymagające wykonania dodatkowych prac osuszających i zabezpieczających w tym wymiany części płytek,
- Wyposażenie i zakup pomocy dydaktycznych.

5.4.6.)Wartość zmiany

37758,20

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

322877,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzcianka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzcianka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.