Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa ratownictwa wodnego

Zamawiający Akademia Sztuki Wojennej (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa ratownictwa wodnego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Akademia Sztuki WojennejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 443 564 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Sztuki Wojennej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011574244

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. gen. Antoniego Chruściela 103

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-910

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@akademia.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9551d90f-568a-4f01-bc72-858d811d7f7e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407639

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00231660

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa ratownictwa wodnego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa ratownictwa wodnego zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

75252000-7 - Służby ratownicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

71317200-5 - Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

11 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ratownictwo Wodne Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831843762

4.3.3.)Ulica

ul. Dolina 5B/19

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

61-551

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

188950,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00296299/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

180675,43 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75252000-7Służby ratownicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
443 564 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
205 168 zł615 440 zł
Rozstęp międzykwartylowy
410 272 zł
Źródło próbki
CPV 75252000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
205 168 zł
Mediana
443 564 zł
Górny kwartyl
615 440 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Sztuki Wojennej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75252000-7 (Służby ratownicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.