Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
27 060 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 27 060 zł – 80 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3146L Brzeziny – Majdan Surhowski – Orłów Murowany – Izbica od km 8+355 do km 9+350”.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Krasnymstawie (Krasnystaw, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3146L Brzeziny – Majdan…”, wybierając ofertę wykonawcy DROGA DEVELOPMENT Sp. z o. o. Wartość umowy: 27 060 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
27 060 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGA DEVELOPMENT Sp. z o. o. (Biłgoraj), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 27 060,00 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 27 060,00 zł do 80 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110199172

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Borowa 6

1.5.2.)Miejscowość

Krasnystaw

1.5.3.)Kod pocztowy

22-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdp-krasnystaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zdpkrasnystaw.bipstrona.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdpkrasnystaw.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi powiatowej nr 3146L Brzeziny – Majdan Surhowski – Orłów Murowany – Izbica od km 8+355 do km 9+350”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-64d3fd74-e44e-4e5f-a843-6693073ba119

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407622

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047332/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.13 Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi nr 3146L Brzeziny – Majdan Surhowski – Orłów Murowany – Izbica" Kryniczki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294617

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZP.3610.12.2026.AW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

26172,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na remont drogi powiatowej
nr 3146L Brzeziny – Majdan Surhowski – Orłów Murowany – Izbica od km 8+355 do km 9+350 o dł. 0,995 km. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Izbica w miejscowości Kryniczki. Droga klasy „L”. Szerokość istniejącej nawierzchni wynosi od 5,0 m do 5,5 m. Równolegle do planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o zmiennej szerokości do 1,0 m. W obszarze omawianego odcinka drogi zlokalizowana jest sieć wodociągowa, sieć światłowodowa ORANGE i FIBEE IV oraz napowietrzna linia energetyczna nN i SN. W zakresie zadania zakłada się wykonanie remontu nawierzchni, wykonanie poboczy z kruszywa, regulację istniejących zjazdów, odtworzenie rowów przydrożnych, podcinka drzew i wycinka zakrzaczeń, remont istniejących przepustów (dopuszcza się wymianę na nowe) oraz wymianę oznakowania pionowego na nowe i odtworzenie oznakowania poziomego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27060,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGA DEVELOPMENT Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9182166566

7.3.3)Ulica

ul. Polana 34i

7.3.4)Miejscowość

Biłgoraj

7.3.5)Kod pocztowy

23-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71200000-0Usługi architektoniczne i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
245 138 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 250 zł587 604 zł
Rozstęp międzykwartylowy
421 354 zł
Źródło próbki
CPV 71200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 250 zł
Mediana
245 138 zł
Górny kwartyl
587 604 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Krasnymstawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasnystaw.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 27 060 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71200000-0 (Usługi architektoniczne i podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DROGA DEVELOPMENT Sp. z o. o. (Biłgoraj). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.